Craig Bierko

Craig Philip Bierko

6,9
1 666 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Craig Bierko

Craig Bierko, Clive Owen i Brendan Fraser - nie wydaje wam się że Ci trzej aktorzy są do siebie strasznie podobni?? Szczerze mówiąc to przez cały czas trwania filmu "13ste piętro" byłam pewna że to Clive Owen gra głównego bohatera (tylko nieco młodszy):P Jak doszłam do wniosku że to nie Clive, to moja myśl padła na odtwórcę "George'a prosto z drzewa" :P A tu proszę, jeszcze inna opcja.

Nicolis

Hm...moim zdaniem do Clive Owena był bardzo podobny w 13 pietrze zwłaszcza w scenie gdy był w tej czarnerj koszuli i siedział w pracowni blisko tej maszyny.:)
Ale co do \\brandona Frasera to niestety on mi go nie przypomina.:P

Nicolis

Mi znowu przypominał Gerard'a Butler'a w filmie Człowiek ringu, szczególnie ustami. Chyba bardzo dobrze gra skoro w ogóle nie przypomina siebie xD

Forest128

mi też Butlera przypomina, kurcze podobni ;p

vega1337

oglądając "13. piętro" byłam przez cały film przekonana, że to Butler...:)

Nicolis

Clive Owen podobny!

Nicolis

Zgadzam się z założycielką tematu. Polać jej! :-)

kobieta_kot

haha, Wasze zdrowie! ;)

Nicolis

Uwaga, ja go pomyliłem z Benem Affleckiem w 'Las Vegas Parano'. Aż musiałem sprawdzić w obsadzie.

Corvax_

Przecież w Fear and loathing in Las Vegas (polskie Tłumaczenie LVParano - cokolwiek to znaczy) grał Depp i Del Toro. A tak w ogóle mnie też sie kiedyś myluł Bierko z Owenem. Natomiast Butlera mi nie przypominają, inny typ urody w ogóle, a Fraserera już wcale.

Nicolis

odkopię stary wątek - i też dodam, że jak oglądałem ten film, to często mialem wrażenie, że to Clive Owen. Nawet sprawdziłem obsadę dla pewności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones