Coralie Fargeat

7,1
75 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Coralie Fargeat

Gdyby mi ktokolwiek powiedzial ze ZEMSTE wyrezyserowala kobieta i ze to jest jej debiut to bym nie uwierzyl. Ja naprawde myslalem ze ogladam brutalny i krwawy thriller w stylu 'revenge movie' zrobiony przez jakiegos faceta...

punisher822_filmweb

Sugerujesz, że kobiety nie są zdolne do kręcenia dobrych filmów akcji?

PanRedd

tak, mają tylko pachnieć i ładnie wyglądać. od czasu do czasu coś ugotować. miała tupet nakręcić taki film!

PanRedd

Sugeruje ze malo jest kobiet ktore sa w stanie zrobic brutalne krwawe kino akcji bez wciskania kobiecej gracji i stylu.Ja naprawde myslalem ze ten film zrobil facet a tu mile zaskoczenie. W hollywood czy wogle na swiecie niewiele jest kobiet ktore robia meskie brutalne kino akcji. Do glowy mi przychodzi teraz tylko ta Pani i Bigelow... A ty ile znasz kobiet robiacych meski brutalne kino akcji? Prosze myk myk z glowy... Pewnie niewiele znajdziesz takich rezyserek...

PanRedd

Może raczej nie chcą kręcić brutalnych exploitation.

punisher822_filmweb

(cyt.:) To nieekologiczne!

punisher822_filmweb

Do tego napisała scenariusz i współtworzyła jedną z najmocniejszych stron filmu, czyli montaż. Odrobinę czuć kobiecą rękę w rysie społecznym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones