Colin Hanks

Colin Lewes Dillingham

6,9
5 973 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Hanks

bardzo podobny zewnętrznie do ojca! :P nie widziałam go jeszcze w żadnym filmie, ale chętnie zobaczę na co stać młodego Hanksa... ale ojca pewnie nie pobije! ;)

mychaha

No, są bardzo podobni zewnętrznie. Pamiętam, jak pierwszy raz go zobaczyłam w Roswell i wiedziałam, że kogoś mi koleś przypomina :P Dopiero chyba pół roku potem dowiedziałam się, że to syn Toma Hanksa...

mychaha

To prawda! Ja ostatnio widzilam Orange County i, Jezu, on nawet glos ma podobny do tatusia. Colin urodzil sie. kiedy Tom mial 21 lat (to sie nazywa niezla wpadka:),rosl, kiedy tata robil kariere, przezyli pewnie rozne rzeczy, czasem ciezkie chwile. Kiedys czytalam wywiad z Tomem, gdzie on mowil o tym jak jego dzieci z pierwszego malzenstwa sie nacierpialy, on sie przebijal do entertainment buisness, malzenstwo sie walilo, itd. Pozniej, juz po rozwodzie, matka Colina i Elizabeth zmarla na raka. Colin zagra niedlugo razem z ojcem w The Great Buck Howard. Zagraja syna i ojca. I jak Colinowi kariera aktorska nie pojdzie, to najmlodszy Hanks ma dopiero 9 lat i mozemy zawsze liczyc na kontynuacje:)

mychaha

prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones