Colin Hanks

Colin Lewes Dillingham

6,9
5 944 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Hanks

nie sądzicie? Gra bardzo dobrze, ale w takich gniotach, że szkoda gadać. Nie mówię tu oczywiście o Dexterze czy Mad Men'ie, ale to seriale. Filmy to totalna porażka ...

burli

może po prostu nie ma tylu propozycji by móc sobie przebierać i wybrzydzać ;) ?

verona94

pewnie tak

burli

Nawet Denzel Washington zaczynal w gniotach.

Rlyeh

Z denzela to średni aktor kilku zestawów min (choć rozpłakać na ekranie się umie więc to już średnia klasa) więc porównanie takie sobie ;)

burli

Jak dla mnie gość jest całkowicie pozbawiony charyzmy, ilekroć pojawia się na ekranie, zaczyna wiać nudą. Ciepła klucha z jednym wyrazem twarzy, nie ma nawet połowy talentu ojca.

ptr_89

na podstawie jakich ról wyrażasz tą opinię?

burli

Głównie za serialowe kreacje w "Dexterze" i "Fargo" (za które został nominowany, czego osobiście całkiem nie rozumiem) i za "King Konga". Innych jego kreacji nie widziałem, bo niestety nie występuje w filmach z kręgu moich zainteresowań. Aczkolwiek niewykluczone, że moja surowa ocena wynika z patrzenia na niego przez pryzmat osiągnięć ojca i wynikających z tego oczekiwań.

ptr_89

chyba tak, bo moim zdaniem w Dexterze zagrał bardzo dobrze.

burli

W dexterze to dał pokaz.Ze wszystkich psycholi z tego serialu, miał najbardziej zrytą banie.Widziałem go też w jakimś filmie ,gdzie akcja toczyła się wokół strony gdzie ktoś znęca sie nad człowiekiem ale tam nie miał za wiele do grania

ptr_89

Właśnie bardzo dobrze zagrał totalną ciapę :3

ptr_89

W ''King Kongu'' z tego co pamiętam grał ciapowatą postac i to do niego pasowało :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones