Colin Firth

Colin Andrew Firth

8,5
68 691 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Firth

... z miejsca 245 nagle znalazł się na 16,cóż za nobilitacja w której ,umówmy się pomógł mu ten ostatni film jak mu tam no ten king's speech co wierzcie nie wierzcie oznacza "królewska mowa" a nie jak zostac królem .Ale Polacy już tak maja że lubią zmieniac .Może nie rozumieją i po okładce nadają danemu Filmowi tytuł.Kto wie,kto wie

maciekb80

King's speech znaczy królewskie przemówienie a nie królewska mowa. Myślę że do tak wysokiej pozycji przyczyniła się nie tylko rola w King's Speech ale także w A Single Man.

maciekb80

A jak na mój gust to on jest tak genialnym aktorek, że Jak zostać królem napędziło tylko jego karierę. A tobie polecam obejrzeć "jak mu tam no ten king's speech", a potem nazywać go "jak mu tam no ten king's speech".

LoveKiller

Juz dawno go oglądnołem ten no jak mu tam....

maciekb80

ach, no tak! jak mogłam tego wcześniej nie zauważyć?! mamy do czynienia z trollem :)

LoveKiller

Bystrosci ty nad poziomy wylatuj tylko dlaczego nie wylatujesz w imieniu lovekiller

maciekb80

nie odpowiem na twoją zaczepkę, byś mógł się poczuć lepszy (choć raz w życiu) :)

maciekb80

Rola w filmie "Jak zostać królem" to jego wielka rola i zapewniła mu wielu fanów teraz (m.in mnie), ale myślę, że zasłużył na to miejcie nie tylko ze względu na to, ale również na inne wspaniałe role.

maciekb80

Podejrzane, prawda?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones