Colin Firth

Colin Andrew Firth

8,5
68 711 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Firth

Właśnie wróciłam z kina. Jestem pod ogromnym wrażeniem Jego kreacji w "Samotnym mężczyźnie". Rewelacyjny aktor, według mnie bardzo przystojny i charyzmatyczny. I o ile można tak powiedzieć - niesamowicie godnie się starzeje :)

vanilla_sky85

on czym starszy tym jest lepszy. NIe potrafiłam oderwać od niego wzroku na seansie, dobrze, że poszłam do kina, na dużym ekranie pokochałam każdą jego zmarszczkę, każdy grymas, ten niesamowicie ciepły uśmiech. Gdybym spotkała taki uśmiech na żywo, miałabym dobry humor na cały dzień. Bardzo ciepły, delikatny, a jednocześnie konkretny człowiek. Trochę sprawia wrażenie początkowo wycofanego, jednak z każdą rolą czym dłużej się go ogląda, tym bardziej się do niego dociera. Przepiękny mężczyzna

Catherine

Oj tak. Jak się uśmiechnie to miękną kolana :) Aż nie chce się wierzyć, że ma 50 lat.

vanilla_sky85

on jest jak wino hehe :) Colin jest niesamowity, i aktorsko, i jako człowiek.

dzoana_co

Ach, co za film! Przepiękny, dopracowany w każdym szczególe do perfekcji, estetyczny majstersztyk. Nie mogłam oderwać oczu od ekranu. No i Colin Firth - genialny aktor i piękny mężczyzna w jednym. Pod porównaniem z winem podpisuję się obiema rękami.

vanilla_sky85

Colin zagrał genialnie - i do tego przystojny mężczyzna
z wiekiem coraz lepszy, jak wino, ten jego uśmiech :)

Anda00

Przystojny przez wielkie "P" + utalentowany + inteligentny = jeden na milion . Tyle facetów na świecie , a tak mało tych którzy posiadają te 3 cechy . . . a jednak Colinowi natura urody nie poskąpiła . Talentu & Inteligencji także . Ideał !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones