Colin Firth

Colin Andrew Firth

8,5
68 711 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Firth

Ten aktorzyna zajmuje dwudzieste piąte miejsce?! W sumie to powinienem rozumieć skoro film Igrzyska śmierci na tym portalu ma średnią 7,8 a w wiadomościach czytamy o plotkach na temat filmów.

aplauz

No patrz. A taka Jennifer Lawerance jest na 10 miejscu, zagrała w kilku filmach i już jest nagle taką super aktorką...

Robaczek_12

Ona na 10 miejscu? Masakra.

aplauz

Yhym...dziwne, że tak szybko osiągnęła sławę i taką popularność, nie wspominając o tym, że jest uznana przez jakiś tam magazyn za najpiękniejszą i najseksowniejszą aktorkę....

Robaczek_12

Ludzie są tak durni, że głowa mała. Najlepszy przykład to jak się jarają jakąś Kardashianową i jej rodzinką. Żałosny świat.

aplauz

Dokładnie. Ja sama wiem, że o kimś takim jest głośno, ale nadal nie mogę pojąć dlaczego i kiedy to się zaczęło, jakaś baba po operacjach i z dupą jak szafa trzydrzwiowa - jest sięczym zachwycać, naprawdę....

aplauz

Powinieneś chyba jednak uwierzyć...a aktorzyna to ktoś powiedzmy pokroju Szyca a nie Colin Firth

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones