Colin Firth

Colin Andrew Firth

8,5
68 711 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Firth

Nie mogę na tego kolesia patrzeć. Mieszkam od jakiegoś czasu w Anglii i ten koleś kojarzy mi się z typowym angielskim śmierdzielem. Angole to straszne smrody i pieniądze tego nie zmieniają. Ubrania od najlepszych projektantów a nie używają na codzień szczotki do kibla oraz nie potrafią zrobić wielu innych rzeczy, które poprostu człowiek powinien robić by nazwać siebie zadbanym. Po nim zapewne gówno pucuje z latryny pokojówka a to i tak wstyd nawet pokojówce zostawiać narte do ścierania.

penetrator1981

fajnie masz

penetrator1981

Szkoda mi ciebie, skoro tak zle ci tam to wracaj do polski, nie rozumiem ludzi ktorzy wyjezdzaja z kraju, bo im zle, jada do uk / niemiec / holandii i tez im zle, bo ludzie smierdza / bo turasy / bo rowerzysci. Polska to narod zdominowany przez malkontentow.

netmaniak_1984

Wróce jak będzie do czego, siedze tam tylko dla kasy, zresztą gdzie wyczytałeś że mi źle? Stwierdzam fakt że to śmierdziele. Najlepsze że oni zamknęli nas w sterotypie śmierdzieli a jest zupełnie odwrotnie.

penetrator1981

Siedze od 7 lat w Edynburgu i nie moge zlego slowa powiedziec o szkotach, nie smierdza tak jak ''nasi'' w komunikacji miejskiej latem, ale zdarzaja sie wyjatki. Co do wygladu to faktem jest ze wiekszosc wyglada jak dobrze ubrani zule, no ale coz, to ich kultura i to my jestesmy goscmi.

penetrator1981

może odwiedzili kilka razy nasze publiczne toalety?

penetrator1981

Może czas zamienić mycie "kibli śmierdzieli" na pracę w biurze?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones