Colin Firth

Colin Andrew Firth

8,5
68 711 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Firth

Muszę powiedzieć, że Colin tak z samej urody to "ciachem" nie jest. Oczywiście jest przystojny, ale nie żeby od razu za nim szaleć. Jednak ten aktor ma w sobie coś takiego, przez co uważam go za super seksownego faceta. Uwielbiam go, a gdy pojawia się na ekranie, to serce zaczyna mi szybciej bić. W skali od 1 do 10, 100!!!!!!

Ps. Cudne zdjęcie.

magdalenka3084

Colin ma w sobie coś co sprawia że jest bardzo pociągającym mężczyzną
ten jego uśmiech, taki uroczy :)

magdalenka3084

Wiesz, to chyba to całe "British thing" ;) Bo serio, Brytyjczycy nie są klasycznie przystojni, ale mają "to coś" od czego trudno wzrok oderwać i chyba dlatego są tak cholernie pociągający :D Colin, Hugh Grant i Hugh Laurie, Alan Rickman, Tim Roth, Benedict Cumberbatch (Sherlock), Alan Cumming (The Good Wife), Orlando Bloom, Kenneth Branagh, Robert Sheehan (Misfits), Daniel Craig, bracia Fiennesowie, Jason Isaacs... Dużo można by było jeszcze wymienić. Poza tym, rzadko się zdarza, by nie byli przy tym utalentowani :)

A może to tylko ja?
A Colin to klasa sama w sobie ;D

Aleksiss

Jest w tym coś,jednak Tim Roth czy Hugh Laurie są wg mnie raczej obleśni. Co innego Colin,Ralph Fiennes...

justareader

Jeszcze Paul Bettany.

justareader

Hugh Laurie według mnie jest teraz bardzo przystojny, niż kiedyś , i do tego tez ma cudowny głos, :)
Paul Bettany ma charyzmę :)

Anglicy na prawdę mają cos w sobie :)

Anda00

Oj tak... szczególnie jak przemówią z tym swoim brytyjskim akcentem ; )

magdalenka3084

Brytyjczyk. I tyle :D

urinmyveins

Nie jestem gejem, ale chyba dziewczyny zapomniałyście o Jasonie Stathamie :)

Czarny_Lotos

No faktycznie! :) Jest jeszcze Christian Bale...

justareader

Sean Connery :) Szkot ale to tylko przeszkoda czysto administracyjna :)

urinmyveins

Ch. Bale, Jude Law, Colin...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones