Colin Firth

Colin Andrew Firth

8,5
68 711 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Firth

, Ten facet wpływa na mnie jak kocimiętka na kota . A mam 13 lat !! uwielbiam tego aktora . nie dość że utalentowany to jeszcze nieziemsko przystojny . Szczerze mogę przyznać że wyglądem ( i nie tylko ) dorównuje np. Johnny'emu Depp'owi . Mój ulubiony film z jego udziałem to Samotny Mężczyzna ( cudem wykabaciłam od kasjerki wstęp do kina na ten film , bo mnie wredota nie chciała wpuścić uznając że to produkcja nie dla mnie ) . A tymczasem po wyjściu z kina byłam pełna przemyśleń i wciąż miejąca przed oczami przecudowną scenę " fotelowego płaczu " oraz cudnej urody Colina . Może jestem młoda i nieoglądałam w życiu tylu filmów ile panie , które tu dyskutują , ale zdecydowanie ten otwiera dziesiątkę najlepszych .

Serdecznie pozdrawiam fanki Colina Firtha i wszystkie forumowiczki tej strony .

BeWithYou

Hmm... nie wiem czemu, ale moje dwa koty omijają kocimiętkę szerokim łukiem. Jakieś dziwne są czy co? Mam nadzieję, że nie taką reakcję miałaś na myśli ;-)
Myślę, że w marzeniach i dyskusjach o Colinie, nie jest ważny wiek. Każdemu wolno kochać.... nanananana (nie pamiętam jak to dalej szło :-) )
Zapraszam do dyskusji na http://firth.phorum.pl/index.php?sid=fa4f953d7d56daecea7b21cc963bc042

Nikitka

, oczywiście że nie o taką reakcje mi chodziło ...widocznie brałam pod uwage zachowanie własnego kota na widok tej ' zabawki '

użytkownik usunięty
BeWithYou

Mam to samo. Mogę w kółko oglądać filmy z jego udziałem i za każdym razem wyzwala u mnie uśmiech na twarzy:) Colin Firth jest utalentowanym aktorem i do tego nieziemsko przystojnym facetem. Normalnie chodzący seks! Często włączam sobie filmy, żeby tylko na niego popatrzeć:) Najbardziej lubię jego role w Dumie i uprzedzeniu, Jak zostać królem i And when did you last see your father:) Ten ostatni film szczególnie polecam fankom Colina. Mało znany, a bardzo dobry, wzruszający film.

BeWithYou

Colin jest przystojnym mężczyzną, uwielbiam jego uśmiech , jego głos, , ma taki cudowny akcent
Do tego jest utalentowanym aktorem :)

BeWithYou

Też go uwielbiam! :) Po pierwszym seansie "Samotnego mężczyzny" miałam małe zastrzeżenia co do filmu, może z powodu wielkich oczekiwań. Jednak wróciłam i teraz mam o nim (filmie) znacznie lepsze zdanie. A Colina uwielbiam we wszystkich obrazach, w których mam okazję go oglądać - zaczynając na "Bridget Jones", poprzez "Samotnego mężczyznę" i kończąc na "Jak zostać królem". Kocham jego głos i cudowny angielski akcent, o którym wspominała już @Anda00. Potwornie przystojny, męski i czarujący facet o cudownym uśmiechu :) I mimo, że jest ode mnie wiele starszy, to nadal potwornie pociągający.

eoste

Colin im starszy tym lepszy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones