Colin Egglesfield

Colin Joseph Egglesfield

6,8
977 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Egglesfield

Czy tylko ja to zauważyłam? Oglądając film "Pożyczony narzeczony" do głowy cisnęła mi się tylko jedna myśl: Colin Egglesfield wygląda zupełnie jak młodsza (i przystojniejsza) wersja Toma Cruise'a! Niesamowite podobieństwo!

LovettBon

Nie tylko Ty ;-) miałem dokładnie takie samo wrażenie ;o)

LovettBon

Zgadzam się! Siedziałam w kinie i przeglądałam ulotkę z "pożyczonym narzeczonym", bo byłam pewna, że Toma Cruise'a tam nie wymienili w obsadzie, a migał mi na ekranie. ;))

LovettBon

ja też. (: i zgadzam się, że jest ładniejszy. w Tomie Cruisie strasznie denerwował mnie jego orli nos. Colin to taka jakby nowsza wersja ze skorygowanymi wadami ;p

maybe_i

a propos podobienstwa... mi np bardzo przypomina Piotrka Lisieckiego("mama talent")

musinka

Faktycznie jak teraz czytam wasze opinie to przyznaj wam racje. Z początku mi się wydawało, że już go gdzieś widziałam, ale jak spojrzałam na tytuły gdzie grał to nic z tego nie widziałam, a tu czytam ten wątek i już wszystko pasuje. Normalnie kopia Cruise'a!!!

LovettBon

Również zauważyłam pewne podobieństwo, ale nie rzekłabym że Colin jest przystojniejszy.

LovettBon

Fakt, podobny nawet. Ale chyba jednak wolę oryginał ;)

LovettBon

niestety też widzę podobieństwo. okropności! nie lubie Toma Cruis'a! ://

LovettBon

Niesamowite podobieństwo. Chwilę trwało zanim zorientowałam się kogo mi przypomina. Wolę Colina.

LovettBon

Rzeczywiście podobieństwo jest ;D Jednak wolę Toma :DD

LovettBon

Bardzo podobni. Od początku mam takie wrażenie. Jednakże Colin jest nieco, owszem, przystojniejszy, ale Tom Cruise gra w ciekawszych filmach.

LovettBon

Ja się wyłamię i napiszę, że nie przypominał mi wcale Toma. Pewnie przez ten wzrost :D

Pożyczony narzeczony, to wg mnie nie jest komedia romantyczna, bo tam może z trzy scenki były zabawne...

LovettBon

podobieństwo jest uderzające, wprost trudno uwierzyć, że nie są spokrewnieni

LovettBon

Potwierdzam młodszy brat Toma ciekawe czy scjentolog hihih :-)

LovettBon

dokładnie tak!

na_varro

też miałam to odczucie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones