Clea DuVall

Clea Helen D'etienne DuVall

7,2
5 368 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clea DuVall

Na stronie "who dates who" widnieje,ze chodzila z 3 kobietami. Nie trudno mi w to uwierzyc.Dla mnie i tak jest NIEZWYKLE SEKSOWNA!

EricaCart

Tak, jest. Odzwierciedla się to często w granych przez nią postaciach (łatwiej gra się "nie grając"), np. But I'm a cheerleader.

Sorror

widać, że jest ;p super :) a But I'm a cheerleader- przyjemny na odstresowanie :D

EricaCart

I w tej chwili podobno spotyka sie z Camila Grey - czlonkinia zespolu Uh Huh Her :)

EricaCart

pisze się lesbijką przez S

EricaCart

Bardzo wyraźnie daje to do zrozumienia w filmach.

użytkownik usunięty
EricaCart

Tego nie wiem, ale wg mnie wygląda na 100% aryjkę w typie wschodnioniemieckim.

Tak poważnie, ona les? W serialach grała zazwyczaj epizodyczne role, z filmów też ją znam głównie z ról drugoplanowych, ale ostatnio sobie odświeżyłem film Oni, i tam było nawet odniesienie do jej bohaterki, że niby jest les, ale tak naprawdę ona tylko udawała, przez co dokuczały jej koleżanki ze szkoły. Ma bardzo specyficzną urodę, to fakt, ale jest jeszcze przy tym piękna :) Eh strata ogromna, jeśli to się okaże prawdą, bo coming out jako tako chyba nie miała, ale nie każdy aktor czy aktorka musi przez to przechodzić i wszystkim przed kamerami ten fakt ogłaszać.

freepick

Strata? I tak byś nie miał szans.

Sumire_x3

Dzięki za uświadomienie, naprawdę, 14 lat różnicy to coś, na czym na pewno by mi zależało :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones