Clarence Gilyard Jr.

Clarence Darnell Gilyard Jr.

7,1
1 332 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clarence Gilyard Jr.

Zawsze będzie zapamiętany jako James Trivette ze Strażnik Teksasu! Czasami oglądam jeszcze powtórki na Warner TV i mam sporo odcinków nagranych na VHS z Polsatu. Jeszcze Chuck Norris odejdzie to już w sumie i ja moge sie ewakuować stąd. Może to brzmi głupio, ale to byli moi idole w latach 90 i w sumie współcześnie też.

Axel

Szok i to jeszcze młodo (*)

Axel

A ile ty masz lat ze juz sie chcesz zawijac? 80? Jak masz depreche to idz do lekarza a nie bzdury wypisujesz..

Axel

Rak nie wybiera. Drogi Clarence'ie - miło było Cię poznać, zarówno na ekranie, jak i poza nim. Byłeś znakomitym aktorem i świetnym rozmówcą. Do zobaczenia gdzieś po drugiej stronie, znowu sobie pogadamy!

_Ka_ro_li_na

Ponoc miał tytuł profesora, przyczyny śmierci nie podano ale skoro znalas go to naprawde byl rak ?

Pozawisior

tak, to był rak. a nie podali do publicznej wiadomości, bo pewnie nie wiedzieli
ja śledziłam karierę Clarence'a mimo tego, że już rzadko występował w filmach.
Miałam marzenie, by obejrzeć w USA sztukę "Wożąc panią Daisy" w jego reżyserii i z udziałem Sheree J. WIlson, z którą grali w "Strażniku Teksasu". Niestety, to marzenie się nie spełni. Ale spełniło się inne -
poznałam Clarence'a (oraz Norrisa)- kilka lat temu, podczas jednego z konwentów.
Clarence byl przesympatycznym człowiekiem
długo nawet rozmawialiśmy, bo jak wspomniałam mu, że jestem z Polski, to on wspomniał wizytę w PL w czasie Światowych Dni Młodzieży. No i trochę sobie pogadaliśmy
to było bardzo miłe spotkanie. Szkoda że jedyne, ale takie, o którym czasem się marzy przez całe dzieciństwo :)

Pozawisior

I tak - od lat pracował jako profesor na University of Nevada w Las Vegas, w katedrze / college'u Sztuk Pięknych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones