Cillian Murphy

8,9
81 465 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cillian Murphy

Tak mało znanych ról aktora tak znakomitego i hipnotyzującego. Jeden z najbardziej niedocenianych i pomijanych aktorów, szkoda....

Bodzio230200

Jest Irlandczykiem, unika kamer i ceni prywatność. On w Europie jest sławny (dzięki Peaky Blinders głównie), w USA by "nie wyprzedał" biletów gdyby miał grać główną rolę i na nim miałby się opierać film. Chodź w tym roku będzie grał w Cichych Miejscach 2 to może jest szansa, że docenią go za oceanem

michal_kawczyn

Cześć. Właściwie moje pytanie "Dlaczego?" w odniesieniu do jego wizerunku jako aktora niedocenionego na skalę światową jest retoryczne. Tak nieznany jak przedstawiłem na pewno nie jest( niedoceniany na pewno też nie), musiałem z siebie wyrzucić ból, że tak rzadko poza Peaky Blinders widzę go na dużym ekranie. Gwoli ścisłości, zagrał epizod w Dunkierce, więc na pewno nie jest pomijany...po prostu chcę go częściej ;ppp Wiem że zagra w Cichym miejscu 2. Czekam na dużą rolę pierwszoplanową ;))))

michal_kawczyn

witam 4 lata później, teraz zagrał główną rolę w oppenheimerze i mam wrażenie, że teraz jest już bardziej popularny również w stanach

Bodzio230200

Zgadzam się, jest totalnie nie doceniony w filmie, a jest świetny. Jako Tommy Shelby najlepszy. Czekam na dużą rolę.

emilkap88

Jeśli ktoś nie pamięta zagrał rolę w pierwszym "28tygodni póżniej" z 2002r. Piszę bo sam zapomniałem. Jeśli ktoś nie oglądał POLECAM bo horror jakich mało :p

Bodzio230200

Jak oni to robią że on w Peaky Blinders ma w zasadzie bardzo krótko ścięte boki włosów. Serial kręcą od 2013 roku, a Cillian gra w międzyczasie w innych produkcjach w których ma dłuższe włosy xD I teraz pytanie, czy zakłada peruki do innych filmów? to by było głupie

TheDarkPrince_47

Chyba mu odrastają po prostu. Napewno jest spory odstęp czasu pomiędzy kręceniem serialu, a filmu. A żeby odrosły to ile potrzeba? Z 3-4 miesiące około

kiki024

Na pewno*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones