Christina CoxI

Christina Allen Cox

6,1
274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christina Cox

Ogladajac film Kroniki Riddicka bylem prawie pewny ze ta pani to Franka Potente :) dopiero jak nie znalazlem jej w napisach koncowych zaczalem sie zastanawiac kto to taki. Czy Christina nie wydaje sie Wam podobna do Franki? zwlaszcza w Kronikach?

_REX_

Za to ja myślałem że to Rhona Mitra... :)

_REX_

Mi właśnie też wydawało się że to Rhona Mitra ...

_REX_

W tym największa 'bolączka' Christiny. Ma tyle sobowtórów, że ginie w tłumie podobnych aktorek. Choc sama świetnie spełnia się w tym zawodzie. W Kanadzie jest bardziej znana i tam chyba raczej nikt jej z nikim nie myli :)

_REX_

ja z kolei, jak ja zobaczylem w Dexterze, myslalem, ze to Sonya Walger(ta z filmu Bibliotekarz: Tajemnica Wloczni), lecz jak porownalem zdjecia obu aktorek, to wydaje mi sie ze Christina wyglada mlodziej od Soni, mimo ze jest starsza hehe

Pijany_Mistrz

Obejrzałam sobie wszystkie aktorki, o których mowa powyżej i muszę powiedzieć, że mimo, że są do siebie podobne to jednak każda jest dla mnie różna. A sama Christina najładniejsza ;)

użytkownik usunięty
_REX_

mi za to w Dexterze przypominała Jillian Michaels (tj. Jillian wg mnie ładniejsza, ale mają coś podobnego w sobie)

_REX_

Dla mnie Christina to taka jaśniejsza wersja Vanessy Williams. :)

_REX_

Ja byłem absolutnie pewien po Kronikach Riddicka, że to Rhona Mitra, tak bardzo jest podobna...

_REX_

Raczej Rhona Mitra

_REX_

Raczej Rhona Mitra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones