Chris TuckerI

Christopher Tucker

8,3
8 928 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Tucker

Doskonale spisuje się w filmach komedio - akcyjnych trochę się chłopak marnuje bo poza Godzinami Szczytu gdzie zagrał genialnie zwłaszcza w 1 i 2 zero poważnych ról ... a szkoda bo mógłby być niezłym następcą np Eddiego Murphiego który już po mału gaśnie ... dziwi mnie to że nikt z nim nic nagrywać nie chce no ale zobaczymy.

Ludacris

w piątym elemencie był świetny i też filmik money talks jest całkiem spoko

ragefan

myśle że powinni nakręcić Rush Hour 4 jeszcze. Ale chyba "co za dużo to niezdrowo" :D Jakby miała być udana co 3 poprzednie części nie miałbym nic przeciwko ale jeżeli szmatławiec to lepiej zeby odpuścili tak jak to robia na razie. Ale jest to chyba jedna z trylogii ktora nie spaliła żadna część. Mam nadzieje ze bedzie go mozna niedługo zobaczyc w jakiejs powazniejszej roli, bo to naprawde ciekawy aktor i fajnie grywa.

Ludacris

Nie rozumiem czemu nikt nie ogladal jego najbardziej kultowej i najlepszer roli w legendranej komedi o paleniu ziola - Friday, w roli Smokiego kasuje wszystkich, poprostu geniusz !

użytkownik usunięty
black_bastard

Jako Smoki Jest Genialny a i w Martwych Prezydentach poradził sobie naprawdę dobrze. :).. I sławne Hasło z "Martwych prezydentów. Hej Dashika cię woła, odpowiedź chrisa- "Jak bym chciał latać na zawołanie Każdej Dziwki, dawno bym sobie zelówki zdarł". Lub "Zostanę Alfonsem, jak mój pra, pra dziadek- był niewolnikiem i Alfonsem, Dziwki.. zbierały za niego Bawełnę. :)

użytkownik usunięty
black_bastard

Aha Dobra wiadomość Chris Tucker ma powrócić w Filmie "W ostatni Piątek" swoją rolą Smokiego na pewno nas rozniesie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones