Chris PineI

Christopher Whitelaw Pine

7,7
30 692 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Pine

pewnie po to by przyciągnąć do kin zidiociałe baby, dla których nie liczy się nic poza wypindrzoną mordką głównego aktora.

Kamecha

Dobre. Haha.

Kamecha

Ja bym powiedział, że za tą wypindrzoną mordką kryje się całkiem dobry aktor, więc na pewno mogło być gorzej jeśli chodzi o obsadę Kirka. Zresztą polecam Smoking Aces - tam ma dużo ciekawszą rolę i daje prawdziwy popis. Zresztą podobny jest do Shatnera, więc nie rozumiem problemu

FakeRabbit

Zgadzam się. Moim zdaniem ma czym się popisać, a w Smokin mną zawojował. I właśnie nie ta piękną mordką- bo coś w tym jest, dla mnie jest za ładny, dlatego też omijałam go szerokim łukiem, ale po roli Darwina oszalałam na jego punkcie, i właśnie dlatego, że był wydziargany, miał coś na kształt gówna na głowie i brudną koszulkę, nie wspominając o popsutym uzębieniu :) Psychol na miarę Pitta, który jak dla mnie ma opracowane role wariatów na stówkę :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kamecha

Zgodziłbym się gdyby chodziło o np roberta pattisona czy innego ładniaka z
mięciutkich kobiecych filmów. W tym przypadku chris pine w star treku jako
kapitan to strzał w 10. Obejrzyj film.

użytkownik usunięty
Kamecha

Z twojego opisu wynika, że Pine nadawał się do roli perfekcyjnie ;)

Przecież Kirk to był lovelass, nie oszukujmy się. Teraz dostaliśmy nowego Kirka, który nie jest takim dupkiem i palantem jak Shattner, którego jako osobę prywatną nieznoszę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones