Chris PineI

Christopher Whitelaw Pine

7,7
30 692 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Pine

filmy z tym aktorem som przeciętne a jeżeli zdaży się jaliś dobry to nic on do niego nie wnosi.widziałem jak grał w filmie niepowstrzymany z denzelem washingtonem i było widać rużnicę .

kadarek345678

no a ja widziałem w tym filmie tylko pociąg, no ja tez nie jestem zwolennikiem jego talentu ale cóż sukces Star Treka jest też jego sukces, w dodatku jest uznawany za przystojnego wiec jego stajnia/studio będzie go promować poprzez nowe filmy

użytkownik usunięty
michal055

Przystojny to on nie jest raczej słodki do porzygu, a jako aktor bardzo słaby. On nie gra w filmach tylko występuje. Szkoda miejsca na niego w szołbiznesie lepiej jakby wypromowali kogoś wartościowego!

Oceniać wartość człowieka po kilku filmach eh...
Do autora tematu: słownik się kłania i to bardzo nisko.

użytkownik usunięty
Michalq

WTF? nie oceniam czlowieka! mam gdzies jego zycie prywatne! oceniam aktora! i jest bardzo kiespki! i niby po czym mam ocenic jego zdolnosc aktorskie jak nie po filmach ??? I jako kobieta mowie ze nie jest przystojny! w czym masz problem?

zgadzam sie..jako aktor- malo wartosciowy jest...przystojny..niet...zupełnie nie mój gust. taki lalus.a jaki z niego człowiek?kto wie.

kadarek345678

przeciętna to jest Twoja ortografia... ;/

natalka_mm

jego ortografia jest przeciętnie rażący;)

Unibet_78

rażąca miało być!

kadarek345678

Som - są się piszę, są
Rużnicę- różnicę. Tak się pisze. Myślę, że teraz Twoje życie się zmieni. Pozdrawiam : )

kadarek345678

Twoja ortografia nie jest nawet przeciętna,wręcz kłuje w oczy

kadarek345678

Abstrahując od tematu Chrisa Pine'a, ortografia autora jest... nieprzeciętna ;)

kadarek345678

To samo chciałem dodać... Nauka ortografii nie boli!

kadarek345678

Aż się prosisz o lanie.

kadarek345678

twoja ortografia tez jest przecietna

karmazynowaa

Zamiast się kłócić, idźcie do szkoły. Tylko surowy nauczyciel i rózga Wam pomoże wyrywając Was z mroków średniowiecza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones