Chris PineI

Christopher Whitelaw Pine

7,7
30 673 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Pine

Coacho z niego jak holera moim zdaniem xD ... aż się miło film ogląda ;-)

DulceAmarga

boski jest ;)zakochałam się w nim podczas pamiętnika księżniczki, w całe szczęscie tez mi się podobał ;) reszty nie ogladałam

Dagusia7a

Jest naprawdę do schrupania ;-) ... mmmm...

Dagusia7a

heheh a to niby faceci lecą tylko na wygląd dziewczyny.. :P boże jak można się zakochać po obejrzeniu filmu :D kobiety naprawde jesteście płytkie..

1wilq

Zgadzam się z powyższym, niektóre kobiety są płytkie.

DulceAmarga

Tak w 100% się z tobą zgadzam :D Ciacho ! Mmmmmm xD

Czekoladka

mrauuu ;D ciacho ^^ przed chwilą oglądałam Całe Szczęście, fajna rola ;)

ania_maziarek

Blee, w "Całym szczęściu" był taki... przesłodzony był :P

DulceAmarga

co prawda to prawda ciacho to z niego jest:) a całe szczęście to suuuper filmik;-D

wiki_2

ma bardzo pozytywny i miły wyraz twarzy ;}

DulceAmarga

Jak dla mnie jest absolutnie zabójczy *_*

efelineczqa

za jakie grzechy ja muszę czytać takie posty...
oj baby baby

Imaginations

dokladnie!.
Baby to by tylko chcialy ciastka chrupac!

tenszin

ladniutki to on moze jest, ale to jaki jest w lozku to sie raczej nie dowiedza, bo ladna geba to kobiecie raczej nie dogodzisz ;-)

Kajak_Szatana

Oj chłopcy :) A ja Was podbuduje, jak dla mnie za ładniutki, ale po roli w Smokin, gdy pokazał się jako brudny psychol, a brudny rozumiemy jako przepocona koszulka, czarne zęby i gówno na głowie, mogłabym śmiało powiedzieć- ciasteczko :)

Kajak_Szatana

A jak facet się ślini na Carmen Electrę, mimo że ona tez mu do łózka nie wskoczy to jest ok? :P
Więc faceci są pod tym względem tacy sami jak kobiety, tylko tego nie widzicie :D

Imaginations

to za jakie grzechy wchodzisz na ten post ;)

DulceAmarga

Ciacho powiadasz...

Sądząc po Twojej pisowni, to pewnie wibrujące ciacho...

NostradamuS

Nostra, czyżbyś szydził?

DulceAmarga

a jak dla mnie to brzyyydal :p i właśnie się wam dziwię xd

_Tymon_

CIACHO CO TO ZA SŁOWO? Oczywiście wzięło się z amerykańskiej popkultury. Jak jakaś kobieta mówi tak o mnie, to od razu mam ochote zakończyć znajomość. Jedna napisała ciacho- a reszta powtarza jak kaczki. Może chociaż jedna z was ruszy mózgiem wszczepionym w cycki, i napisze coś bardziej oryginalnego jak np. pani szumm. Ach te baby, jakbym był impotem, to bym się w ogóle wami nie interesował:)

konik2206

a co jest złego w tym słowie?
Jak znam życie to Ty byś o kobiecie napisał niezła dupa, albo coś w tym stylu i to by było ok.

DulceAmarga

Prawda, przystojny bardzo ;) Ale 1wilq ma rację, nie można zakochać się tylko w wyglądzie .

DulceAmarga

Ach,ma piękne oczy. :) Mogłabym się w nich zatopić. Dobry aktor.

mrs robinson

Zgadzam się. Oczy to on ma śliczne! Bardzo mi się podoba, jak jeszcze ma taki lekki zarost, wtedy to już bóstwo... No, ale podobno to nie wygląd się liczy, tylko wnętrze.

DulceAmarga

Może super aktorem nie jest.. Do 'płytszych' filmów na wieczór jak dla mnie idealny.
I racja, jest bardzo przystojny. Można tylko pomarzyć. Kości policzkowe usta i oczy. hm.

DulceAmarga

raczej ,,CHolera"
słownik języka polskiego się kłania

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
DulceAmarga

nom zgadzam się :> ładniutki, a te oczęta... :)

DulceAmarga

cudo natury

DulceAmarga

widziałam już z nim 4 filmy i po porostu nie da się oderwać wzroku! i do tego te niebieskie hipnotyzujące oczy...

DulceAmarga

obejrzyj/obejrzyjcie "A więc wojna" :)

priyanka_roma

niesamowity uśmiech, niesamowite oczy i seksowny głos! *-*

DulceAmarga

i don't want to live on this planet anymoreeeeeeeee

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones