Chloé Zhao

Zhao Ting

7,5
1 198 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Chloé Zhao

,,native American", rodeo, wielki kryzys, superbochaterzy - Eternalsi. Tematyka typowo amerykańska. A reżyserka jest Chinką. Zaskakujące.

Shadow_dawnego_ggggggg

Liceum kończyła już w USA, a praktycznie od zawsze interesowała się zachodnią popkulturą.

Shadow_dawnego_ggggggg

Pisze się bohaterzy

Kastore

Kastore, drogi Kolego, przeczytaj więcej moich postów, to zorientujesz się, o co chodzi. I ciesz się, że nie napisałem bohatyry, albo giroje.

Shadow_dawnego_ggggggg

Żartujesz sobie?

Kastore

Nie żartuję. Sprawdź, które narody w moim piśmiennictwie są pisane małą literą.

Shadow_dawnego_ggggggg

Sprawdź jak bardzo mnie obchodzą Twoje wymyślone zasady pisowni. ;)

Kastore

No bardzo się obchodzą, bo cały czas sprawdzasz moją pisownię i piszesz mi posty na temat pisowni słowa giroje.

Shadow_dawnego_ggggggg

Nie obchodzi mnie to co masz w głowie, tylko to co piszesz.

Kastore

"Nie obchodzi mnie to, co masz w głowie, tylko to, co piszesz" - tak powinno to zdanie wyglądać. O zdaniach podrzędnie złożonych to słyszał, aaa?

Shumkichi

Powinieneś wstawić myślnik zamiast dywizu. Słyszałeś w ogóle o poprawnej typografii?

Shumkichi

Plus zdanie zaczyna się wielką literą. Ale to jest żałosne, że czepiasz się przecinków, a nie bochaterów przez ch.

Kastore

Co za bzdury. Kochanie, czepiam się twojej hipokryzji. Typografia nie jest elementem interpunkcji per se, więc coś ci nie wyszło. Nie chce mi się za każdym razem kopiować z Wikipedii en dasha, bo nie piszę pracy licencjackiej. Które zdanie zaczynamy wielką literą? Rozumiesz, dlaczego w ogóle używamy myślnika po cytacie? Czemu na tym forum ludzie mają ujemne IQ?

Kastore

Eee, przecinki są istotniejsze dla koherentności tekstu.

Kastore

"bareback mountain" - Boże, jaki wsiurski cringe tu uprawiasz.

Shumkichi

Też się czepiam Twojej hipokryzji, bo sam nie piszesz poprawnie. I też nie wiem dlaczego piszesz tu mając ujemne IQ, a od mojego profilu proszę się trzymać z daleka.

Shumkichi

A tak a propos ujemnego IQ to ta Twoja "hipokryzja" to ad hominem, mój tekst był koherentny, nie mów do mnie kochanie, bo nie jesteś moją matką, więc nie życzę sobie protekcjonalnych tekstów, nie mówiłem, że typografia jest elementem interpunkcji, a tekst o pracy licencjackiej jest żałosny, bo równie dobrze, można tak argumentować każdy błąd w pisowni. Zdanie "Tak powinno" powinieneś zacząć wielką literą, bo jakoś od "Boże" Ci się udało.
Szkoda, że nie można tu blokować użytkowników, bo najchętniej zablokowałbym Cię i zgłosił za coś do prokuratury, żebyś już nie zobaczyć światła dnia.

Kastore

Lol, nie byłeś chyba the sharpest tool in the shed, jak to się po polsku mówi, hehe. Po myślniku nie używamy wielkiej litery, bo pełni tę samą fukncję, co średnik. "Boże" to tradycyjny rzeczownik imienny, więc piszemy go wielką literą. Serio muszę takie oczywistości tłumaczyć? Czy ty w ogóle zrozumiałeś, o co mi chodziło z koherentnością? Ile się jeszcze będziesz kompromitował, zanim tupniesz nóżką i mnie zablokujesz?

Shumkichi

No to sprawdź zasady pisowni po myślniku, bo akurat tutaj powinieneś wstawić wielką literę, a myślnik nie pełnił tej samej funkcji co średnik, plus pisze się PS albo P.S., a kochanie powinno być małą literą i oddzielone przecinkiem od uWu.

Kastore

PS. Kochanie uWu

Shumkichi

I chyba nie słuchałeś, ale zablokowałbym Cię, żeby średnia IQ z mojej perspektywy wzrosła, ale nie ma takiej możliwości.

Kastore

Hehe, nawet nic własnego nie umiesz wymyślić, tylko zrzynasz ze mnie. Zawsze jesteś taki niekreatywny? No to ile jeszcze będziesz to ciągnął, bo już mi się nudzi? Myślałem, że triggerowanie cię będzie trochę ciekawszą rozrywką.

Shumkichi

Na Ciebie to aż żal coś nowego wymyślać.

Shumkichi

Poza tym obaj dobrze wiemy, że nie triggerujesz, tylko piszesz zgodnie z Twoją wiedzą i przekonaniami, a teraz próbujesz od tego uciec.

Kastore

kastrone, jesteś ANALfabeta, tak mi przykro. Ale nie martw się. Nie będę ci z tego powodu robił wyrzutów.

Shadow_dawnego_ggggggg

Haha, ale żałosne.

Kastore

,,Żałosne"? Myślałem, że mi podziękujesz.

Kastore

Zdradzę ci pewny sekret, którego nie i tak nie zrozumiałbyś. Po prostu Otóz z tym błędem ortograficznym ,,bochaterzy", to była taka ironia.

Shadow_dawnego_ggggggg

Już coś mówiłem na ten temat jak bardzo mnie obchodzi Twoja "ironia".

Kastore

"na temat tego, jak" - nie dziękuj.

Kastore

A może jednak byś tak, podziękował Shumkichi za to, że cię interpunkcji uczy. Nie bądź Burek, daj głos.

użytkownik usunięty
Shadow_dawnego_ggggggg

Pisząc „superbochaterzy” pokazujesz jeno, że Hamerykanin byłby z ciebie doskonały. I jeszcze te żenujące tłumaczenia. Cebula ci z nogawki wystaje, Januszu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones