Casey Affleck

Caleb Casey McGuire Affleck-Boldt

8,1
30 364 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Casey Affleck

jego brat(mega gwiazda) nigdy nie przeskoczy tej poprzeczki, którą Casey zawiesił grając Forda.

latrottola

i to jest fakt!

latrottola

chyba sobie jaja robisz, Casey Affleck jest jednym z najbardziej drewnianych aktorów jakich kiedykolwiek widziałem

marazmx

Ale Oskar powinien iść do niego a nie do Bardem. Fakt zazwyczaj jest drewnem ale rola Forda to był błysk geniuszu.

użytkownik usunięty
Wojtek_dpo

dokładnie. Powinien dostac oskara za tą rolę bo zagrał świetnie.

Wojtek_dpo

Po prostu szkoda, że "To nie jest..." i "Zabójstwo..." zostały nakręcone w tym samym roku. Gdyby nie to obaj pewnie dostaliby Oscary :)

Wojtek_dpo

"Błysk geniuszu" nie przesadzajmy. Grał dobrze ale nie zmienia to faktu, że był irytujący.

marazmx

Bo Ty sie znasz... hehe, drewniane to ty chyba masz myslenie.

latrottola

zgadzam się!

latrottola

Nie będę sie wdawał w dyskusję na temat umiejętności aktorskich Afflecka juniora, ale rola Roberta Forda wgniata w ziemię. Dawno czegoś takiego nie widziałem.

Motorcycle_Boy

Dopiero wczoraj się dowiedziałam że Ben Affleck ma brata i to aktora.Chyba go nie widziałam w żadnym filmie.Jakie filmy polecacie z jego udziałem.

latrottola

Świetny aktor, niestety niedoceniany, ponieważ tak na prawdę to mogę polecić Ci z nim tylko "Assasination of Jassie James by the Coward Robert Ford". Ale kariery jeszcze nie zakończył.

goslawa25

Gdzie jesteś Amando - też jest kozackie

howlet

Zależy też od roli jaką aktor dostanie nie przypominam sobie żeby Ben Affeck grał w filmie który dałby mu takie możliwości jak w tym filmie z Bradem Pittem.

latrottola

którego forda :) a na poważnie tego od" zabójstwa...." zagrał świetnie Pitt został daleko w tyle ale jako drugi ford też był niezły ,a to że jest lepszy od swojego brata dla mnie jest oczywiste choć na starość :) i Ben sie po malu wyrabia ( na myśli mam miasto złodziei ale i tak od niego lepszy był drugoplanowy renner ) podsumowując caseya lubie i życze dobrych ról bo chłopak ma talent

latrottola

Miał swoje pięć minut. Teraz zagrał w "Zemście Cieciów"...

iacob

Zapominacie o jeszcze jednym:
"Morderca we mnie".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones