Carlson Young

Carlson Elizabeth Young

7,7
869 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Carlson Young

Choć Noah strasznie lubię to ją jako brooke kocham, jak i samą aktorkę którą już znałem z gościnnych występów np: w PLL czy True Blood, jest jedną z moich ulubionych aktorek choć nie jest jakaś znana, no i do tego jest śliczna.

Rrouge

A mnie jej postać irytuje, najbardziej w drugiej serii.

Ulencja_Zdenek

No i ok ;D to oczywiste że każdy ma własnych ulubieńców, ja ją nadal kocham <3

Rrouge

Grała w Pretty Little Liars? Nie mogę sobie przypomnieć. Chyba że nie o ten skrót chodzi :)

carolina_liar

grała, ale tylko bodajże w 2 odcinkach i to parę sekund ;) było to jeszcze w pierwszym sezonie, gdzie grała Amber Victorino dziewczynę która podwoziła Sean'a do szkoły.

Rrouge

Fajna laska , w scream na początku wydaje się lekko płytka ale z odcinka na odcinek staje się coraz ciekawsza i pełniejsza już nie jest typową blond ślicznotką dorzuconą na siłę tylko pokazane są jej emocje i że też ma swoje problemy , kończąc jest śliczna i nawet potrafi grać może nie jest super aktorką ale też nie jest drewniana , chętnie bym ją zobaczył w jakimś jeszcze horrorze albo jakiejś bardziej wymagającej roli żeby sprawdzić czy ma większy potencjał .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones