Calista Flockhart

Calista Kay Flockhart

7,7
2 267 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Calista Flockhart

Nie rozumiem jak taka dziewczyna jak ona, mało atrakcyjna fizycznie, nieciekawa, zrobiła
karierę w serialu. To muszą być jakieś układy, ukłdziki bo inaczej nie udałoby się jej wybić
jest po prostu bardzo przeciętna. Nie pasuje mi jej uroda kompletnie.

nudecroft

Może jesteś po prostu zazdrosna? Mimo że strasznie szczupła urodę ma bardzo ładną i tego jej zarzucić nie można

PPWojtek

Proszę , dajcie spokój z tym zarzucaniem zazdrości. Chyba na forum każdej aktorki jest to główna odpowiedź na jakąś krytykę urody . Są po prostu różne gusta i tyle. Mnie np. też niespecjalnie odpowiada ten typ urody, jak i wielu innych znanych kobiet , są za to też aktorki których wygląd podziwiam . To najzupełniej normalne .

nudecroft

Nie zgodzę się w ogóle z brakiem talentu czy urody.. Są gusta i guściki, ale ja uważam, że nikt nie zagrał by lepiej Ally McBeal niż Calista. świetnie sobie radzi jako aktorka, do tego ma świetną dykcję, sposób w jaki wypowiada każdy wyraz, jej ton, dźwięk głosu, na mnie to robi wrażenie. Do tego nie typowa, nie plastikowa a jednocześnie bardzo sexi uroda. Kocham się w niej chyba od podstawówki, a było to bardzo bardzo dawno temu, dla mnie 11/10 ;D

nudecroft

to sie nazywa talent

nudecroft

no nie jest ładna... ale nie wyobrażam sobie innej aktorki w roli Ally :)

nudecroft

Rany...nie każda utalentowana aktorka musi być miss ;/ Ale dzięki takim osobom, jak założyciel/ka tematu w dzisiejszych czasach liczą się tylko aktorzy atrakcyjni (nie specjalnie utalentowani ale z ładną buzią za to), a nie aktorzy zdolni ;/ Oby tak dalej....

nudecroft

W latach 90tych była śliczna *,*

nudecroft

mnie tam się podoba Calista bardziej niż cycate aktorki typu Pamela(w polskiej wersji K.Cichopek).

nudecroft

Mało atrakcyjna fizycznie? Gratuluje ignorancji

użytkownik usunięty
nudecroft

w brothers and sisters też wygląda przepięknie, więc trujesz dupę nudecroft :P

bravo gratuluję autorce talnetu ...
fakt nie jest napakowana sylikonem buzie ma śliczną może nie jest typem kobiety i dziewczęcych kształtach ale jest extra widziałam parę odcinków i zrobiła na mnie takie wrażenie że oglądnę cały serial jak tylko skończę poprzednie....po co by była kolejna gwiazda typu pamela,kim, dolly itp.

nudecroft

Jest śliczna, elektryzująca, moje odkrycie. Znałam ją oczywiście od lat, a po dzisiejszym obejrzeniu "Na pierwszy rzut oka" stwierdziłam, że chcę obejrzeć z nią wszystko.

nudecroft

Wg mnie jest b. ładna. Ma oryginalną urodę a w filmie "Delikatna" wyglądał świetnie.

nudecroft

tobie nie pasuje a innym pasuje, ma ogromny talent, nie znasz się to nie oceniaj aktorstwa, bo się intelektualnie pogrążasz.

nudecroft

dla Twojej świadomości aktorem zostaje się za talent, nie za wygląd.
Wygląd i tak jest zawsze zmieniany w zależności od roli którą aktor ma grać.

nudecroft

Ally miała być postacią z którą mogłyby się utożsamiać zwyczajne kobiety oglądające serial. Gdyby była niesamowicie piękna to ten zabieg by się nie udał. Zresztą w kancelarii Cage&Fish kazda z kobiet pełni rolę foremki w którą mogą się dopasować różne rodzaje kobiet, Ally to ta sympatyczna, łagodna i bystra, a rolę pieknej i seksownej pełni Ling (Lucy Liu)
Calista nie jest piękna, ale przez to, że jest przeciętnie ładna jest bardziej autentyczna. I jej talent jest bardziej zauważalny.

nudecroft

ładny uśmiech ma

użytkownik usunięty
Immortal_Stasin

Według mnie Calista jest piękną kobietą. Uśmiech również ma śliczny. I zgodzę się z powyższymi komentarzami... Prawdziwym aktorem jest się za talent a nie za urodę.

nudecroft

Fakt, jest przesadnie chuda, ale twarz ma niesamowitą....nie jest przepiękna, ale niesamowicie delikatna... w 5 sezonie Ally McBeal wygląda niesamowicie ... ślicznie :)

nudecroft

abstrahując od opinii na temat jej urody - przecież nie jest powiedziane, że aktorami zostają same piękne osoby, więc nie bardzo rozumiem w czym rzecz

Drewutnia

Gdyby tylko uroda się liczyła to iluś cudownie świetnych aktorek by nie było? a choćby Glenn Close, Kathy Bates, Meryl Streep... one wszystkie nie są klasycznymi pięknościami, ale... no właśnie i to ale ma spore znaczenie. Co do Calisty, to brzydko się starzeje, ale w Ally McBeal była genialna i zanim tak strasznie schudła, naprawdę śliczna. Potem spadek wagi troszkę zrobił swoje, no ale każda za chuda dziewczyna straci na urodzie.

Neferubiti

Brzydko sie starzeje 0,o? Oglądam Supergirl i z odcinka na odcinek zastanawiam się kogo ona mi w morde jezyka przypomina. Wreszcie przestałem sie zastanawiać, wszedłem na filwmeba i szok. Co odcinek się zastanawiałem, czemu oni 30 latkę dali jako redaktora naczelnego prestizowej gazety. W życiu bym nie pomyślał, że ona ma 51 lat! W życiu bym nie pomyślał, że do "Ally McBeal"... kiedy był ten serial. Świetnie się starzeje.. oczywiście na pewno z pomocą, ale bardzo delikatną i jest bardzo ładna, ale przyznać trzeba, że ma specyficzną urodę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones