Calista Flockhart

Calista Kay Flockhart

7,7
2 267 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Calista Flockhart

Przepraszam ale nie lubię, ślady kolejnych operacji plastycznych i zaawansowana anoreksja to nie jest to czego oczekuje od aktorek

golmac

Mogę się mylić ,ale Calista nie miała żadnych operacji. Jeśli widać ślady to gdzie? Nie pytam złośliwie tylko naprawdę chciałbym wiedzieć, bo (możesz nazwać mnie szaleńcem) jest to moja ulubiona aktorka i uważam ,że nie ma piękniejszej :D

użytkownik usunięty
Cosimo_Villa_Nova

jest swietna aktorka i to jest to co sie liczy

Cóż, dotychczas Calista Flockhart nie pokazała zbyt wiele. Ale mogła by trochę przytyć, chociaż tak żeby nie wyróżniać się w tłumie...;)

talia

Myślę, że 7.99 to ocena troche przesadzona.

golmac

a czego oczekujesz od aktorek? bo ja dobrej gry i nie ma znaczenia jak ona wyglada.

Lisa__Rowe

No to jesteś masochista. ;)))))


Lisa__Rowe

Też uważam że wygląd nie jest ważny, ale jak ją widzę to chcę jej powiedzieć "zjedz coś miotło".
ps: pomimo to, lubię ją.

użytkownik usunięty
michi468

jest okropna :P a poza tym to rpzez nią harrison ford zostawił zonę z którą był 20 lat.

Przez nią? Przecież to była jego decyzja, nie musiał tego robić, ale najwyraźniej chciał.
Ten świat już taki jest faceci zrobią wszystko dla seksu z kobietą, kobieta zrobi wszystko dla pieniędzy faceta, takie życie, ogólnie prawdziwej miłości takiej jak w filmach w rzeczywistości nie ma, co najwyżej przyjaźń, mówi się życie.

a wcześniej dla owej żony zostawił kobietę z którą był 15 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones