Bum Kim

Sang-beom Kim

8,4
431 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bum Kim

:)

użytkownik usunięty

jedna z jaśniejszych postaci w Boys Over Flowers :)

a urok bije z niego szczegolnie kiedy sie usmiecha ^^

majus2208

Zgadzam się :) Jego uśmiech jest niesamowicie... promienny. Posiadam na dysku pełno zdjęć jego uśmiechu, można się uzależnić :D

Yuzuki

Kurcze, ja sobie zatrzymywałam film zawsze jak się uśmiechał:) No napatrzeć się nie moge:) Strasznie słodki on jest:) !;p

D_Girl92

oj można można się uzależnić, tylko czemu na profilu filmweb nie ma żadnego jego zdjęcia...

kornelia233

tak, tak ;D
ten jego uśmiech.. spać przez niego nie moge xD
Ale on nie tylko jest słodki, przystojny i wgl. Potrafi grać. ;D Jak on płakał w tej dramie to ja płakałam razem z nim xDD to było takie wzruszające ;D
Su Yi Jung jest moją ulubioną postacią z Kkotboda Namja, razem z Ga Eul ;D Ta para jest taka słodka ;D

r_e_a_j_c

to była dla mnie najlepsza para, aż płakałam, że tak rzadko byli pokazywani razem ^^

Racja. Fajnie zagrał, pasował do tej roli idealnie. ^^

Winterfresh

Tak, matka natura nie poskąpiła mu urody ;)

zdecydowanie najbardziej podobał mi się w BBF :D szkoda, że nie nakręcili spin-off'a z nim i Ga Eul ;( ;)

użytkownik usunięty

Ah Kim Bum, Kim Bum... Dla mnie zawsze był za słodki, ten uśmiech, poliki... Przystojny owszem ale za mdły od tej słodyczy. Natomiast teraz.... łoooooooo chłopaczyna tak wyrósł, niedopoznania. Aż oczu oderwać nie mogę.
Pozostaje czekać na nową dramę.

Właśnie jestem w trakcie oglądania Boys Over Flowers i jestem zauroczona jego osobą. Uroczy jest, a jego uśmiech jest olśniewający.

Jego uśmiech po prostu zniewala na kolana, chłopak jest cudowny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones