Briana Evigan

Briana Barbara-Jane Evigan

7,7
1 856 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Briana Evigan

Z jakiej paki taka 'aktorka' ma być na miejscu 1 zamiast aktorki z wieloletnim doświadczeniem? Nie rozumiem tego i nie zrozumiem. Ona powinna być gdzieś na szarym końcu. Nie wiem, może kiedyś jakby zagrała jeszcze w jakichś 30stu filmach to ew. załapałaby się w pierwszej pięćdziesiątce.
Co to ma być?!

AnnaFiend

zgadzam się! nic do niej nie mam, ale co ona tu robi?! wtf w ogóle? oczekiwałam, że na pierwszym miejscu jest jakaś aktorka z wieloletnim doświadczeniem... która zagrała w wielu filmach i pokazała klasę!
już o 100 razy bardziej na to miejsce zasługuje np. Kristen Steawrt bo grała w filmie gdzie musiała wyrazić jakieś uczucie i ma więcej tych filmów na koncie niż ona!

AnnaFiend

ja jestem po prostu w szoku ! zagrała w kilku filmach i jest PIERWSZA. to jakaś paranojaa ... ona wgl nie powinna być na top liści aktorek. Ludzie chyba nie myślą wgl.

AnnaFiend

nawet nigdy o niej nie słyszałam, nie oglądałam żadnego filmu z ją. a ona ma pierwsze miejsce...

AnnaFiend

Przecież na 1. miejscu jest tylko chwilowo, jak większość kobiet, które dopiero co zdobyły liczbę potrzebnych głosów, żeby znaleźć się w tym, pożal się Boże, rankingu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones