Brian Blessed

7,5
1 197 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brian Blessed

Dla mnie jedyny sluszny aktor odgrywajacy role Dlugiego Johna Silvera, to on i muzyka tworzyl klimat serialiku "Powrot na Wyspe Skarbow". No po prostu nie do opisania, do dzis pamietam jego miny i kolejne fortele. Przydalby sie w "Piratach z Karaibow"...

rafal_iwan

Podpisuję się rękami i nogami. Blessed w każdej roli jest świetny, właściwie roznosi ekran na strzępy :) A jego John Silver to po prostu mistrzostwo świata. Uroczy łajdak jakich mało!
Gdybyż tylko seria była lepiej znana. My, nieco starsi widzowie, pamiętamy ją z emisji w TVP pod koniec lat 80tych. A teraz cisza, jakby wszyscy o "Powrocie.." zapomnieli. Szkoda by było, gdyby taki cudowny serial poszedł w zapomnienie. Może ktoś wreszcie wyda go na DVD, tak jak kilka lat temu "Robina z Sherwood"? Póki życia, póty nadziei.

Vuzz

Ja jestem mlodszym widzem:)i ogladalem serial bodajze na RTL 7, natomiast na wydanie DVD w Polsce bym nie liczyl, serial nie wpasuje sie w gusta dzisiejszych odbiorcow Transformersow i Hanny Montany, a nikt nie zechce tego zrobi charytatywnie

rafal_iwan

Czy muzyka z tego serialu ukazala sie na plycie? Gdy ogladalem serial rzucil mi sie w uszy genialny temat rozpoczynajacy oraz konczacy kazdy odcinek i wysledzilem wowczas nazwisko Terry'ego Oldfielda. Dzis dowiedzialem sie, ze muzyke pisale takze Tom McGuinness :) Jednak poza tematem glownym nic juz nie pamietam..

baginski

Przeszukalem polskie sklepy internetowe i niestety nie ma takiej plyty podobnie na serwisach aukcyjnych, moze zagranica? Na pewno na yt jest glowny motyw z czolowki, piekny...

rafal_iwan

Ja też, ja też! Co ja też? Podpisuję się pod wszelkimi pochwałami. Może kiedyś gdzieś powtórzą ten serial... Oby!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones