Brett CullenI

Peter Brett Cullen

6,7
5 318 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brett Cullen

Jak na moje oko są dość podobni :P ktoś to zauważył? :P

magic_box

Ten sam typ urody, to prawda. Ale pomylić się ich raczej nie da :)

magic_box

Racja, od razu to zauważyłem.

magic_box

ja też zauważyłam, są bardzo podobni:) Przy czym Bean ma chyba nieco ciemniejsze włosy.

Pani_Bond

oczywiście, są bardzo podobni do siebie:)

magic_box

Jestem świeżo po wizycie w kinie ("Granice miłości" - naprawdę dobry film, polecam) i bezskutecznie szukałem informacji o roli Seana Beana w tymże filmie. A więc - są BARDZO podobni :)

użytkownik usunięty
magic_box

jasne! Przez kilka minut oglądając Zycie przed oczami myślalam, że to Sean Bean!

Sean Bean lepszy : )

magic_box

Oglądałem "Sezon Rezerwowych" i przez cały czas myślałem że jest to Sean Bean, dopiero gdy czegoś szukałem to przez przypadek natrafiłem na filmografie Seana Beana i się troszeczkę zdziwiłem, że nie ma jego nazwiska przy Sezonie rezerwowych.

magic_box

Mnie też się tak wydaje.Widzę podobieństwo.Ale Sean Bean jest bardziej sexy!

izabella666

ja w "sezonie rezerwowych" prawie cały film myślałem, że to Sean :)

Milten6

Pierwszy raz zobaczyłam go w "Ghost Whisperer". Bardzo mnie uderzyło to jak podobny jest do Seana i do tej pory, gdziekolwiek go widzę, to zawsze kojarzy się mi z Beanem.

magic_box

Aż do dzisiaj sądziłem że Sean Bean grał Goodwina w Lost, a tu taka niespodzianka, hahahaha.

magic_box

Ja dopiero teraz spostrzegłam bo na obecnej miniaturce jest całkiem jak Sean Bean.

magic_box

widziałam go w serialu, gdzie ginie zaraz na początku, więc na 110% byłam pewna, że to Sean Bean!

magic_box

Właśnie o tym pomyślałem

użytkownik usunięty
magic_box

NIeee, za to łudząco przypomina mi Larsa Von Triera.

magic_box

Moim zdaniem to syn Stellana Skarsgarda i Seana Beana ;p

magic_box

W pierwszej chwili w Jokerze pomyślałem, że to właśnie Sean tam gra, tylko kwestia charakteryzacji.

magic_box

Tak i obaj są jeszcze podobni do tego szwedzkiego aktora, który grał mordercę w dziewczynie z tatuażem (wersji z Craigiem i Marą).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones