Brent Spiner

Brent Jay Spiner

7,4
2 671 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brent Spiner

moj narzeczony pomimo tego, ze jest fanem star treka nie rozpoznal go bez charakteryzacji:>

mayka_og

Hehe... grał w filmie Dziedziczki :D i nie przyszło mi do głowy w najmniejszym stopniu, że to Data :)
Pozdrawiam :)

Crazy_Ivan

Grał w Dniu Niepodległości profesora Okun'a (zwariowanego naukowca ze strefy 51). Udało mi się go rozpoznać, ale tylko po głosie.:)

Aero

Kuźwa :D:D:D to też był on :D:D nieźle :D:D:D

Crazy_Ivan

Widać jak charakteryzacja zmienia człowieka. Jakiś czas temu oglądałam film pt. Gepetto, w którym nietylko grał (sławnego, włoskiego lalkarza), ale również śpiewał.

Aero

Masz jeszcze jakieś ciekawe przykłady przebieranek aktorów? Bo ten z datą jest niezły. :)

Crazy_Ivan

Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam, ale odcieło mnie od sieci. Szczerze pisząc to tym pytaniem dałeś mi do myślenia. Pogłowkowałam i jedyną tak diametralną przemianę jaką udało mi się (tak na szybko) wymyślić to kreacja Charlize Theron w filmie "Moster". Charakteryzacja jest tak dobra, że w ogóle aktorki nie poznałam (mimo, że wiedziałam, że to ona). Dorzucę do tego Whoopi Goldberg w filmie, którego tytułu nie mogę sobie przypomnieć (chyba "Partnerzy", ale nigdzie go nie mogę znależć). Chodziło o to, że główna bohaterka nie mogąc znależć pracy jako rekin finansjery (ze względów rasowych) - mimo, że miała na takie stanowisko świetne referencje - przebiera się za starego, białego mężczyznę co przynosi jej wiele sukcesów i równie wiele kłopotów. Innym przykładem może być film "Nie czas na łzy", w którym Hilary Swank występuję jako młody chłopak. Oczywiście przy okazji nie można zapomnieć o takich klasykach jak "Tootsie" czy "Pani Doubtfire".
Jeśli mi się coś jeszcze przypomni to napiszę, ale dla mnie Brent Spiner jest mistrzem kamuflarzu (w każdej roli pokazuje zupełnie inne oblicze).:)

Aero

Ps:
Nie wiele się pomyliłam (sklerozy jeszcze nie mam). Tytuł filmu z Whoopi Goldberg to "Partner".

Aero

Dziękuję :) popatrzę na te filmy :) pozdrawiam :)

Aero

W którymś z pierwszych odcinków Star Trek NP ktoś określił Datę mianem Pinokio (%

Godless

Zdaje się lore go tak określił

mayka_og

Własnie oglądam ST:NG i własnie połapałem sie ze grał tez w ST:E

tihomax

To prawda. Brent Spiner w ST:E grał pra, pra, (i tak dalej) pradziadka konstruktora Daty.

mayka_og

urocze. narzeczony w między czasie stał się mężem i ojcem mojej córki:)

mayka_og

może to offtop, ale gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego: zdrowia dla córci i rodzinnego szczęścia dla wszystkich :)

Aksamitny

dzięki:D

mayka_og

tzn. miałaś z narzeczonym córkę, który się później z nią ożenił i stał się jednocześnie jej ojcem i mężem?

tihomax

yhy i teraz mieszkają w komunie i zbierają ananasy w Himalajach ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones