BonoI

Paul David Hewson

8,7
243 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bono

Mam nadzieje że U2 jeszcze przyjedzie do Polski i to za niedługo.A wy jak myślicie???

Madziulka

ja mam taką nadzieję, bo teraz Chorzów przegapiłam :((((

Madziulka

Madziulka!
Bardzo lubię zespół U2 i Bono. Chciałam Cię poniformować, że szkocki aktor Gerard Butler /wiesz dlaczego Tobie to piszę/ jest przyjacielem Bono i bierze udział w wielu akcjach charytatywnych organizowanych przez niego. Jeżeli sie ma swojego idola to trzeba go godnie reprezentować. A do tego potrzeba inteligencji a z tym niestety trzeba się urodzić.
Pozdrawiam wszystkich fanów U2 i Bono.

Madziulka

Zależy co masz na myśli pisząc niedługo. Najpierw trzeba zaczekać na jakąkolwiek trasę koncertową, a to jeszcze trochę potrwa...
Pozdrawiam!!:)

zwijezda

no ja też mam nadzieję, ale nie do Chorzowa, czy wszystkie większe koncerty muszą odbywać się w Chorzowie?

gradins

Widać w Chorzowie (na stadionie) są idealne warunki dla takich koncertów:)
Ja tam nie narzekam, mam blisko :D

Madziulka

No ja tez przegapilam Chorzow...;/ Przyjedzcie do nas jeszcze raz!!! =*

Madziulka

Gwarantuję ci, że przyjadą. Może nawet już w przyszłym roku. Niedawno się dowiedziałam, że jesienią pokaże się nowy album U2, a jako że Bono wciąż dobrze wspomina Chorzów, bardzo chce dać koncert w Polsce.
Swoją drogą ciekawe co tym razem fani pokażą? Może flagę Irlandii???? Bo od U2 możemy spodziewać się świetnej muzyki i EMOCJI!!!!

Madziulka

Moim marzeniem byloby zobaczyc na zywo U2 na poznańskiej Malcie :) uwielbiam tamto miejsce i koncerty tam, a U2... eh, no U2 uwazam za moj ulubiony zespol, po prostu mistrzowie.

Maliboo

ten nowy album U2 to juz nie to samo co stare single niestety.... ;/

_brak_uzytkownika_

Nie zgadzam się. Od wczoraj na okrągło słucham "No line on the Horizon" (wersja alternatywna) i nie moge się oderwać! Singiel nie tak porywający, ale tym bardziej rozbudził moją ciekawość na całą płytę.
Pozdrawiam:)

meAlancholic

Za dwa dni premiera nowego albumu w Polsce :-D
Ja słyszałam tylko jedną piosenkę "Get on your boots", mieszanka Vertigo i Elevetion.

__luthien__

Jakby ktoś miał jakieśinformacje na temat drugiego koncertu to bardzo proszę wysyłajcie informacje na mo e-mail. (geralt007@wp.pl)
z góry dziękuję!

geralt007

Drugiego tzn kiedy?
Najbliższy jest na początku sierpnia tego roku w Chorzowie, ale to już jest wiadome od jakiegos czasu, juz nawet chyba bilety sa wyprzedane...

zwijezda

no właśnie o to chodzi1 na ten pierwszy bilety wyprzedane więc może być drugi dzień później

geralt007

Tak to wszędzie i zawsze musieliby grac po dwa koncerty ;P

zwijezda

w amsterdamie zarali, w mediolanie też zagrali i w gyteborgu też zagrali.

Madziulka

Jak przyjadą ,to będę pierwsza w kolejce po bilet:)

miss_impolite

I jak tam? Macie już bilety?;D Muszę się pochwalić, że swój już mam, chociaż bardzo ciężko go było zdobyć.

kamacool4

bilecik zakupiony na samym początku, gdy ruszyła sprzedaż ^^ aczkolwiek były pewne perturbacje..
teraz można tylko dni odliczać^^ a no i nocleg znaleźć, bo nadal nie mam gdzie spać:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones