Bogusz Bilewski

7,7
8 645 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bogusz Bilewski

Według mnie był to wybitny aktor. Ja znam jego role z: "Pierścień i róża" (serial), "Dziewczyna i chłopak" (serial), "Asterix kontra Cezar" (gdzie można usłyszeć jego wspaniały głos), "Słona róża" oraz "Janosik", gdzie w tej ostatniej produkcji telewizyjnej stworzył niezapomniany duet z Witoldem Pyrkoszem. No i oczywiście pamiętna reklama Kamy, chociaż pamiętam ją jak przez mgłę. Zmarł 5 dni przed moimi 8 urodzinami. Gdyby żył miałby dzisiaj 83 lata. Szkoda, że nie żyje, teraz pozostaną po nim moim zdaniem świetne role i dobre wspomnienia.

Alanka_2

zgadzam się z tobą to był wybitny aktor, ja bardziej znałam go z Janosika, z kariery Nikodema Dyzmy, Kardiogramu, Arii dla atlety, Rzeki kłamstwa i z banku nie z tej ziemi i z Podróży Pana Kleksa . Nawet też dobrze śpiewał , widziałam kiedyś jego występ w TVP Rozrywce jak śpiewał ,, nasza polska cena strachu " na you tubie był ten występ ale go usunęli. Niestety nie zdążyłam go polubić bo miałam 16 miesięcy gdy on zmarł, tylko zdążyłam polubić jego rolę filmowe. Też mi jest szkoda że nie żyje, bo to był bardzo dobry aktor, gdyby nie jadł Kamy żył by do dziś. Pyrkosz nie jadł i żyje. Do dziś na you tubie oglądam reklamę Kamy by powspominać tą reklamę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones