Blythe Auffarth

Blythe Chestin Auffarth

8,0
309 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Blythe Auffarth

Świetna aktorka młodego pokolenia. Szkoda,że trochę niedoceniana. Na szczególną uwagę zasługuje jej kreacja w filmie "The Girl Next Door". Myślę,że gdyby nie powstała wersja "An American Crime" z bardziej znanymi nazwiskami, "The Girl Next Door" odniósł by większy sukces. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
mawo84

Blythe oddała całą siebie obrazowi "The Girl Next Door" za co należy jej się specjalna nagroda. Film w końcu niebanalny i przerażający...

Swietna aktorka? Rozumiem, ze to zart...? ;P
Kiepska i sztuczna.
A w 'The girl next door' do tego miala tepy wyraz twarzy.

error_23

ciekawe jaki Ty byś miał wyraz twarzy gdyby Cię torturowano...

sowella

No, faktycznie, argument nie do pobicia..
Chodzilo mi o calosc jej kreacji, a nie tylko o momenty, gdy ja, ekhm, torturowano. Zreszta, to byl tylko bonusowy przytyk.
Slabiutka aktorka.

error_23

Twój nick chyba oddaje stan twojego mózgu

Bezsennosc

Buahahahahaha!

użytkownik usunięty
mawo84

Też tak uważam . Gdyby nie poruszany temat i brutalnośc całego obrazu , na pewno dostała by nominacje do jakieś poważnej nagrody , Złota Palma w Cannes , może Oscar ( choc one są bardzo komercyjne ) , złoty Niedżwiedż na festivalu w Berlinie .
Moim zdaniem , świetna i brawurowa rola w dziewczynie w sąsiedztwa , na pewno nie była tępa ! . W scenie gdy trzymał ją za włosy i szarpał widac było w jej oczach autentyczny strach i przerażenie .
Która inna znana aktorka poradziła by sobie z tą rolą ? , w tych warunkach ( dużo nagich scen , nieletnie dzieci , tortury ) .
Zapamiętam ją jako jedną z najodważniejszych i genialnych ( w tym przypadku odpowiednie słowo ) aktorek w danej roli .

Dokładnie.Myślę, żę zagrała bardzo profesjonalnie.

Wydaje mi się, że to akurat każda NORMALNA osoba byłaby skrępowana nagością i do tego wśród dzieci ... Tragedia.

mawa2

nagość to nic ale scena gwałtu i okaleczenia zwłaszcza pozbycia się (łechtaczki) punktu G.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones