Billy ZaneI

William George Zane Jr.

7,5
7 672 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Billy Zane

Wszystkie role (koło 5-6) jakie widziałem - w tym samym stylu. Uśmiechnięty, czasem pokaże ząbki gdy zdenerwowany.. Od taki aktor do niedzielnych filmów.

liton

a film Snajper oglądałeś?

Boskigrom

A i owszem - bdb film. Dzięki Berengerowi...

liton

jak dla mnie jego rola w Titanicu różni się od tej w Ślicznotce z Memphis czy w wyżej wspomnianym Snajperze

liton

nie zgadzam się. Od kiedy zobaczyłem go w Demon Knight, Zane jest moim ulubionym aktorem

liton

O wielu aktorach mozna by to powiedziec. Nie zawsze ich wina, ze sa szufladkowani.

liton

też nie uważam, żeby był tak sztywny i szablonowy. fajny jest jak dla mnie.
p.s. piszemy "ot, taki"...:)

antygrafik

Dokładnie...popatrzcie na martwa cisza...Nikt mi nie powie, że to była kiepska gra, zagrał świetnie, teraz oglądam opowieści z krypty rycerz złych nocy i też jak na razie daje rade, t nie tylko uśmiech, facet potrafi grać...

liton

Zgodzę się z przedmówcą, z tym zastrzeżeniem, że osobiście kontaktem z nimi nie zepsułbym sobie nawet niedzielnego popołudnia.
Obecność tego koleżki w obsadzie filmu mówi wszystko o jego poziomie. Jest jeszcze paru aktorów, którzy potrafią pełnić rolę znaku ostrzegawczego, ale z lenistwa nazwiska zmilczę.

liton

Nie od niedzieli, od Tytanica. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones