Billy BoydI

William Boyd

8,4
11 747 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Billy Boyd

a co powiecie na jego wspaniale zaspiewana piosenke w LOTR??cos pieknego!!

jagoda_1007

piekna ale...http://pl.youtube.com/watch?v=pSMuoutz4F8 jeszcze lepsze;pp;

jagoda_1007

dla niewtajemniczonych - piosenka znajduje się w utworze pt. "The Steward of Gondor"

skuskowany

Ma piękną barwę głosu :) Jest super. i świetnie zagrał w LOTR

skuskowany

dzięki, nie wiedziałem a tak się męczyłem szukając tego gdzieś

jagoda_1007

Ten aktor ma wspaniały głos i śliczny, nicodzienny akcent ;) Kocjam gdy śpiewa :P

jagoda_1007

posłuchajcie tego... :)

http://pl.youtube.com/watch?v=TTpXHlxOKBM

zaczytana91

Ta piosenka w 3 części LOTR była piękna...od razu sobie ściągnełam

Nina_Undomiel

Tak. Świetna piosenka i aktor.................................

jagoda_1007

najbardziej ciotowaty ze wszystkich hobbitów

lukob250_2

Komentarz powyżej powala inteligencją xD

A co do tematu - piosenka rzeczywiście jest przepiękna, Boyd ją super zaśpiewał. I w ogóle w LotR był świetny:)

NeutralGin

Wiecie, że ma zespół? :D Beecake się zwą.
Śpiewa rewelacyjnie ^^

Narvinye

narvinye, dzięki 100000 razy!
juz wiem co sciagnac na mp3;)

michriutka

hehe, nie ma sprawy ;D tylko piosenki dość trudno znaleźć ja mam tylko 6 ich utworów w wersji niekoncertowej

Narvinye

na www.o-mp3.pl jest kilka utworów... chociaż niestety połowa to nagrania live, ale nawet te są ok;)

jagoda_1007

Mogę tego godzinami słuchać :) Piękna barwa głosu :D

jagoda_1007

Natchnienie - daje natchnienie .. Absolutnie powalający .. i głos i sam aktor ;p A to zdjęcie rewelacja . Normalnie uwielbiam go .

ALDIR

A ma ktoś tłumaczenie tej piosenki, takie jakie było w filmie na tvn w piątek?? Strasznie mi się spodobało to tłumaczenie, ale nie mogę go znaleźć, znajduje mnóstwo innych ale nie to co było w tv.

Vivan

szukałam, szukałam i nie znalazłam. Ale w sumie tekst nie jest taki trudny :) Ja nie moge przestac słuchac jego wykoniania piosenki Britney Spears xd

jagoda_1007

piosenka fantastyczna :) bez niej ta scena nie byłaby taka dramatyczna (trzeba w tym miejscu podkreslic takze role pomidora przegryzanego przez Denethora :P)

martynab

kiedy ten pomidor zginął , coś we mnie pękło : D

friko_fw

Pomidor był ekstra, jedna z najbardziej zapadających scen w głowie. Ja myślę, ze był to pomidor cherry lub koktajlowy. Oskara dla Pomidora!

Bjanri

Obstawiam, że koktajlowy ;) Z tej przepięknej sceny (mojej ulubionej) pomidor jest na drugim miejscu, zaraz po cudownym Pipinku <3

jagoda_1007

To ON śpiewał tę piosenkę? :D zawsze myślałam że to ktoś inny i podłożyli głos. To cudownie! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones