Billy Bob Thornton

William Robert Thornton

8,0
21 110 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Billy Bob Thornton

stwierdzam fakt, że wymiata! Rola Malvo jest tak genialna że szkoda słów, lepiej obejrzeć! REWELACYJNY!

espantosa

To żałuj, że nie widziałaś bo jeszcze bardziej być doceniła jego role, aktor świetny.

espantosa

to z pewnoscia teraz obejrzysz kilka filmow z nim

espantosa

Polecam "Bad Santa "!!

espantosa

Obsadzenie go w roli Lorne'a Malvo to był strzał w 10.
Ogólnie poza tym ten serial szlifuje niezwykle utalentowanych aktorów, jak np. Bokeem Woodbine

espantosa

Jak można nie widzieć go w żadnym filmie???!!!
Trzeba chyba w ogóle nie oglądać filmów!
Bardzo znane, od dawna co roku przynajmniej raz puszczane w ogólnodostpnej telewizji, filmy z jego udziałem: Armageddon, To właśnie miłość.
Jego najlepsze znane mi role w filmach: Czekając na wyrok, Włamanie na śniadanie.
Inne bardzo dobre filmy i role: Barwy kampanii, Zmęczenie materiału, Sędzia.
Dobre filmy i role: Odznaka, W pogoni za zemstą, Eagle Eye, Okrucieństwo nie do przyjęcia.
Mam nadzieję, że uzupełnisz sobie te braki. Świetny niedoceniony przez Akademię aktor. (Oscar tylko za scenariusz, podobne przypadki to raczej nieco gorsi, ale także bardzo dobrzy: Damon i Affleck).

espantosa

Rolę życia miał imo w wyreżyserowanym i napisanym zresztą przez siebie filmie "Blizny przeszłości". Oscar za scenariusz i nominacja za swoją kreację. Mocno polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones