Bill Skarsgård

Bill Istvan Günther Skarsgård

8,4
21 980 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Skarsgård

Seksowny ten nowy Pennywise...

użytkownik usunięty

Nie miałabym nic przeciwko, gdyby i mnie "straszył" :)

Oj, tylko jedno ci w głowie.
Te baby.

użytkownik usunięty

Ja cię mogę postraszyć jak chcesz.

forek23

Buuu.

użytkownik usunięty
forek23

Nie dzięki, wolę Billa :)

Problem w tym że Bill nie woli Ciebie ;)

użytkownik usunięty
Sebslo577

Gdyby mnie poznał, wolałby :)

Dobry żart :). Takim komentarzem od razu udowadniasz, że nie warto Cię poznawać. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Denji_Tsuyoshi

Typowo polski komentarz typowego cebulaka :)

To Ty prezentujesz cebulaka i skończ bo się ośmieszasz.

użytkownik usunięty
Denji_Tsuyoshi

To po co rozpoczynasz dyskusję? Zajmij się polski januszu swoimi sprawami i nie zabieraj głosu.

Rozpoczynam dyskusję bo mogę, lubię czytać jak się spinają takie osoby jak Ty, no śmieszy mnie to :)

Denji_Tsuyoshi

Takim komentarzem sam się ośmieszasz ;) Większym cebulakiem chyba nie możesz być.

aya_rivera

Większym od Ciebie wątpie, fajne jest to jak się ludzie spinają w necie, bo da się jakiś komentarz. Swoją głupotą ukazujecie wszystko.

Denji_Tsuyoshi

Oj, to ja wątpię i to szczerze. Ustawiasz poprzeczkę niezwykle wysoko na tym polu. ;) Poza tym niby kto tu się spina? Pogrążaj się dalej.

aya_rivera

Skończ już dzieciaku, wyłącz internet i wyjdź na dwór. Pogrążasz się tylko i wyłącznie Ty, taki z Ciebie pelikan.

Denji_Tsuyoshi

Nawet fajnie się ta dyskusja rozwijała, dopóki nie wkroczyłeś do akcji agresywny człowieku. Szkoda, bo przed Twoim wpisem było tu całkiem miło

Pawcio_filmaniak

Szkoda, że blokują mi moją elokwencję, bo bym CI powiedział jak bardzo mnie obchodzi twój komentarz :)

Denji_Tsuyoshi

Nie zamierzałem wzbudzać twego zainteresowania. A jeżeli chodzi o to blokowanie twojej elokwencji, to nie dajesz sobie z tym rady? ja daję. Piszę na przykład tak: Ty skursywynu. I poszło. I zrozumiałe. Pokombinuj trochę i dasz upust swojej elokwencji

Pawcio_filmaniak

Wiesz w teorii mógłbym Cię nawyzywać, zachować się jak taki typowy ,,gbur" ale po co? Przepychanie się w internecie jest dobre dla dzieci, albo dla ludzi ,,niższego pułapu". Fakt czasem zdarzy mi się wyzwać kogoś, albo nawet dyskutować o czymś bzdurnym, ta osoba czasem się uniesie i zacznie wyzywać no bardzo typowo od ,,cebuli, polaczka" co mnie bardzo śmieszy, bo wtedy zazwyczaj wyzywający ,,czuje się lepiej". Powiedziałeś do mnie ,,agresywny człowieku". Cóż, może wtedy gdy pisałem te komentarze miałem ,,zestaw złych dni" i w ten sposób dałem upust emocjom, wywołując te agresywne zachowanie, do tej kobiety której odpisywałem. A jak jest z Tobą? Miewasz złe dni?

Denji_Tsuyoshi

W sumie słusznie. Przepychanki nie mają sensu, bo można trafić na silniejszego, a to ryzykowne. W gorsze dni prościej poszukać zaczepki na forum i kogoś nieznajomego, pozostając anonimowym, po prostu kopnąc w dupę i zniknąć. No chyba, ze ten okaże się słabszy, to można by się nad nim dłuzej poznęcać, to i jeszcze frajda z tego będzie, nie?

Pawcio_filmaniak

Oj błędną tezę snujesz naprawdę, jeżeli nie znasz osoby, to nie wiesz czy ona jest silna czy słabsza przecież. Ja nikogo ,,w dupę nie kopie" nie zniknąłem nadal się udzielam :)

Denji_Tsuyoshi

Jedno jest pewne. Pierwszy zaczepiasz i bijesz. Gorszy dzień tego nie tłumaczy. Reakcję na czyjąś akcję może i tak. Ale nie zaczepki. Te są ewidentnie przejawem agresji

modern mona lisa xddddddddd

ładnie, że się cenisz, ale proponuję tym nie epatować. szczególnie, kiedy odbiorcy się z Tobą nie zgadzają.

użytkownik usunięty
Kij_z_tym

A dlaczego miałabym nie epatować? Jestem odważna i pewna siebie i tak było zawsze. Lepiej się cenić, niż być zakompleksionym popychadłem - bo ludzie w Polsce wolą, jak ktoś jest fałszywie skromny (ja nie lubię hipokryzji ani udawania, robi mi się od tego niedobrze).
A jak komuś się to nie podoba... to cóż, jego problem. :)

Emanuj, nie epatuj.

użytkownik usunięty
Kij_z_tym

No racja. Pozdrawiam :)

Odważna i pewna siebie w internecie hahaha no to gratuluję.

typowy polski internet : wchodzisz na komentarz, a tam wszyscy się kłóca i wyzywają. Polecam

użytkownik usunięty
HarleyQuinn_3

No racja, taka mentalnośc Polaków, niestety...

najlepsze jest to, że mają problem, bo napisałaś, że aktor ci się podoba xDD

użytkownik usunięty
weron_ikk45

Widzisz, bo może się domyślają że polscy faceci mnie w ogóle NIE pociągają (tak było od zawsze) więc muszą jakoś odreagować (kompleksy i już) :)

mnie chyba też jeszcze nigdy nie wpadł w oko ktoś z Polski, jakaś taka dziwna ta nasza polska uroda ://

użytkownik usunięty
weron_ikk45

No ja akurat jestem tylko w połowie Polką (i dobrze) ale generalnie polska uroda nigdy mi się nie podobała...

ja sercem jestem z Ameryką nie z Polską, a to też się liczy! xD

użytkownik usunięty
weron_ikk45

I prawidłowo! :)

Grą wstępna ze Skarsgardem a finał z antypolonizmem..jak ja kocham te filmwebowe dyskusje :D

everyman84

Ja też :D Niektórzy Polacy narzekający na swoje pochodzenie powinni się cieszyć, że się urodzili przynajmniej tu a nie w krajach z o wiele gorszą społecznością, religią czy sytuacją gospodarczą ;]

Nekros97

przecież była mowa wyłącznie o polską urodę. Jak urodzisz się w danym kraju nie musisz z obowiązku jarać się urodą ludzi w niej mieszkających.

xavi1991

Nie tylko. Było też obrażanie Polskiej mentalności.

użytkownik usunięty
Nekros97

Bo polska mentalność ssie - taka jest prawda :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
AntyNedzaUmyslowa

Miś Uszatek znowu się nawalił i pisze, co mu w "duszy" gra, buhahaaa :)

To raczej ty palisz jakieś gówno, a potem piszesz swoje nic nie warte wypociny. Z resztą od razu widać, że jesteś pustak. Nie wysilaj się. Dodaj jeszcze trochę emotek ofiaro gimbazy.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

No pochwal się z jakiej drugiej połówki jesteś ulepiona. W sumie nie musisz. Nawet tutaj wali od ciebie czosnkiem i cebulą ka kilometr.

użytkownik usunięty
AntyNedzaUmyslowa

Ależ proszę, moja "druga połowa" to krew perska - czyli taka, od której wywodzi się jedna z najbardziej rozwiniętych starożytnych cywilizacji, cebulowy prostaku :)

Ty za to niestety nie jesteś zbyt rozwinięta :(

użytkownik usunięty
AntyNedzaUmyslowa

Heh, i kto to mówi :)

AntyNedzaUmyslowa


AntyNedzaUmyslowa popieram Twój komentarz w 100 %. A tym pustym mieszańcem się nie przejmuj. Jak to mówią, głupich nie sieją, sami się rodzą. Pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones