Bill Skarsgård

Bill Istvan Günther Skarsgård

8,4
21 980 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Skarsgård

Przy okazji premiery filmu ,,To", na który oczywiście - jako wieloletnia fanka horrorów - bez wahania wybrałam się już w dzień premiery. Bill Skarsgård wypadł znakomicie, od dawna żadna postać filmowa nie przykuła tak mojej uwagi (ostatni był chyba Josef Heiter z ,,Ludzkiej stonogi" w maju), gra aktorska na najwyższym poziomie. Bez dwóch zdań najjaśniejszy punkt obsady, choć nie twierdzę, że pozostali grali źle.
Co więcej, ogromna pochwała należy się również specom od charakteryzacji, bo naprawdę trzeba mieć talent, żeby z tak. Nieziemsko. Pięknego. Mężczyzny. uczynić, umówmy się, raczej mało atrakcyjnego demonopodobnego stwora. ;) Jeszcze co do urody Skarsgårda nie byłabym sobą, gdybym nie podkreśliła, że to jeden z najprzystojniejszych aktorów, jakich znam i już nie mogę się doczekać, aż wyjdzie jakaś nowa produkcja z nim. <3 Zazwyczaj większą uwagę poświęcam pięknym aktorkom, ale ten pan wraz z Harrym Lloydem oraz Iwanem Rheonem to baaardzo chlubne wyjątki. ;))

Celestern

Moim zdaniem, jako Pennywise jest osobliwie seksowny ;) A ogólnie jeśli chodzi o typ urody, to ma piękne kości policzkowe oraz usta ♡ Iwan Rheon z kolei ma niezwykłe oczy ♡

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones