Bill Nighy

William Francis Nighy

8,3
33 941 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Nighy
desire0

Niewątpliwie wybitny aktor. Świetnie sprawdza się w komediach, ale jego siłą są przede wszystkim role dramatyczne. Całości dopełnia charakterystyczny sposób mówienia. Aż dziw, iż nie dostaje ambitniejszych, bardziej wymagających ról, gdyż stać go na bardziej, jakby to ująć, wszechstronne kreacje. Pozdrawiam wielbicieli talentu Billa N.

Mr. President1

zgadzam sie z Szanownym Kolegą, ale moze jeszcze ktos dostrzeze jego talent dopoki pragnie sie nim dzielic z widzami :) Pozdrawiam !

użytkownik usunięty
desire0

Ja najbardziej kocham w nim ten jego głos ;)

desire0

Ja też. Czego by nie grał czuje się takie ironiczne podejście, dystans. W ogóle lubię takie poczucie humoru;)

desire0

zajebisty koleś , geniusz jeden.!

wather

nikt go nie przebije w zajebistości to po prostu zajebioza wcielona .

desire0

Ma niesamowity głos i styl mowy. Pasuje do strasznych, tajemniczych postaci i czarnych charakterów.

desire0

Ja wręcz uwielbiam tego gościa - ten głos, sposób mówienia, styl, miny. Facet jest fantastyczny, chciałoby się go oglądać jak najwięcej.

Pani_Zima_1989

Muszę się zgodzić z tymi opiniami.Bill Nighy to naprawdę świetny aktor,nie ulega to wątpliwości,ale właśnie najbardziej urzeka mnie ten jego sposób mówienia.Bardzo mi się to podobało w Underworldzie.Dodawało to jego postaci stanowczości i charakteru.Ogólnie,to widzę,ze odnajduje się w każdym kinie,czy to komercyjnym,czy ambitniejszym,chociaż nie oglądałem zbyt wiele filmów z nim,przeważnie te komercyjne,jak wspomniany Underworld,to i tak jestem pod wielkim wrażeniem.Stara szkoła,nie ma co.Jednak wyspiarze są bardzo dobrymi aktorami (poza pewnymi wyjątkami) ale kino potrzebuje zarówno aktorów z doskonałym warsztatem,jak i tych specjalizujących się bardziej w "laniu po mordach" bo inaczej było by nudno,a nie każdy lubi oglądać dramaty,lub komedie romantyczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones