Bill Nighy

William Francis Nighy

8,3
33 941 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Nighy

Dla mnie jeden z tych aktorów od których nie mogę oderwać oka, świetnie się go słucha i ogląda.
Bill Nighy, Mads Mikkelsen i Morgan Freeman są nie tylko mistrzami rzemiosła aktorskiego, ale także posiadaczami według mnie rzadko spotykanej u aktorów charyzmy. Osobiście tych 3 aktorów stawiam sobie wyżej niż znakomitego De Niro, fenomenalnego Pacino czy rewelacyjnego Hopkinsa. Podziwiam ich, ale nie posiadają tego czegoś co wręcz oczarowuje mnie i skłania do kolejnego seansu.

Szaju

A Oldman czy Nicholson ? Dla mnie oni to najbardziej charyzmatyczni aktorzy jakich ja widziałem na szklanym ekranie. Od ich ról nie tylko nie mogę oderwać oczu, ale też rozstać się po seansie. Stansfield Garego czy McMurphy Jacka to dla mnie role obok których nie da się przejsc obojętnie właśnie za sprawą między innymi ich charyzmy

Szaju

Charyzmy to ja u Nighy nie zauważyłem. Wszystkie role odtwarza praktycznie tak samo, jak w teatrze. Co nie jest złe, ale mnie osobiście nie pasuje do filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones