Bill Nighy

William Francis Nighy

8,3
33 843 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Nighy

Młody już nie jest, ale ilekroć widzę go na ekranie (może jestem w tym osamotniona, nie wiem), nie mogę oprzeć się wrażeniu, że jest cholernie pociągający. Ludzie, którym nawet wiek specjalnie nie szkodzi, to jednak mają szczęście :)

eoste

tak, jest super seksowny.

Medea_2

No dokładnie:) Ja go uwielbiam,ma po prostu w sobie coś mega magnetycznego i pociągającego:)

eoste

patrząc na niego zaraz się uśmiecham, lubię gdy nagle zaczyna robić te charakterystyczne wygibasy, heh :-)

eoste

Cudnie warczy :). Strasznie go lubię, luz i wdzięk milion. Teraz gra w "Skylight" z Carey Mulligan w Nationalu. Ech, ci Brytole, mają błogosławieństwo samego Williama, genialni są :)

eoste

W "To właśnie miłość" przypomina mi granego przez Duchovnego Hanka z Californication, który przecież też zmiękcza kolana wszystkim kobietom.

eoste

Jejuuuu i to jaaaak *_*

eoste

zgadzam się w 100% też się zastanawiałam czy tylko ja mam takie wrażenie :D jak na 67 latka wspaniale się trzyma no i jest świetnym aktorem ;)

eoste

Popieram, ujmujący facet z osobowością - a to się nie starzeje!

eoste

Mam to samo, świetny facet, ma to coś ☺️.

eoste

W istocie, p. Bill jest cudowny. W cudownym filmie ,,Living" , w jednej z kwestii mówił, że zawsze chciał być dżentelmenem. I jest - cholernie pociągającym dżentelmenem:).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones