Bam Margera

Brandon Cole Margera

7,8
423 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Bam Margera

Interesuję się kinem,ale nigdy nie słyszałem i nie widziałem tego faceta.W czym zagrał że tak go wychwalacie???

Iluvatar

plebs ogladajacy durna telewizje mtv, zachwyca sie jego debilnym programem viva la bam. wiesz, wleci tutaj taki "mtv nation" (glupie bachory ogladajce glupie mtv) i tylko psuje ogolny wizerunek filmwebu

gogi_4

odezwała się osoba lubiąca dragon ball z zmiłuj sie nie każdy jest takim poj**** jak ty!!!!

Iluvatar

ha ha!! nie wiesz kto to bam? to ja ci współczuje..mozna go zobaczyć w takich programch jak 'viva la bam' i 'jackass' to leci na MtV

Iluvatar

ot jest super koles przystojny i wogóle a grał miedzy innymi w jackass i prowadzi swój oprogram kocham go jest smieszny i zajefajny

Iluvatar

Przede wszystkim jest świetnym skatem.

Iluvatar

interesujesz sie kinem ale nie takim w jakim on wystepuje ze tak powiem :D pomiajac ze jest skejstem o czym juz ktos wspomnial ;] a co do dzieci ogladajacych te rzekomo "durne" czy jak je ktos tam wczesniej nazwal programy puszczane na MTV z jego udzialem .. no wiec wcale nie ogladaja tego TYLKO dzieci wielu starszych ludzi tez to bawi ... a on tak zarabia na rzycie ... jeden gra w nudnych normalnych filmach a bam gra w filmach ktore niektorych ludzi bawia a innych nie koniecznie i chwala mu za to! gdyby wszyscy byli tacy sami to swiat bylby w cholere nudny! ;DD dziekuje za uwage ;p

użytkownik usunięty
still_waiting

Nie ma za co, bo chyba nikt cię nie słuchał. Ja też nie kojarzę gościa (pewnie dla tego, że nie oglądam durnego MTV). Wszedłem tu tylko dla tego, że jest na ostatnim miejscu TOP montaż (ale zaszczyt go kopnął) i chciałem zobaczyć kto to. Nie wiem dla czego ludzie rzucili się na założyciela tematu, skoro najzwyczajniej w świecie zadał pytanie, nikogo nie obrażając.

Jeszcze jedno, do użytkownika still waiting: jeśli chcesz kogoś pouczać (patrz: założyciela tematu) to pisz w miarę poprawnie.

mam dyslekcje wiec przykro mi ale zdarza mi sie mylic ;] pomiajajac bledy chyba kumasz ocb ?! nie ogladasz mtv ? a ogladasz jakiekolwiek programny rozrywkowe ? nie kojarzycie go to wasz problem ;DD i sie nie dziw ze tylu "rzucilo" sie na zalozyciela tematu ale widzisz ogolem wiekszosc go zna i wydalo sie to dosc dziwne dla innych ze moze byc przeciwnie... jak widac zdarzaja sie wyjatki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones