Ashley GreeneI

Ashley Michele Greene

7,8
8 907 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Greene

a ja mam pytanie : co jest z jej nosem ? ona ma nos jak jackson po operacji. czy ona tez przeszła jakąs nieudaną i efekty widac teraz czy co ? bo naprawde, jej nos okropnie ją szpeci, aż trudno się na nią patrzy.

Leighton

hahahahahahahahah! Nie ona nie miała żadnych operacji :D

Leighton

Mnie się podoba, malutki i zadarty ^^

Evilminded

Mnie również, taki uroczy ;)

Leighton

ona ma normalny nos, po prostu na tym zdjęciu tak wygląda

Leighton

Miała operacje tego typu nos "zadarty" jest dość popularny w USA ale najwidoczniej robila u chirurga JACKSONA BO WYGLADA IDENTYCZNIE

Leighton

Ashley wygląda mega dobrze w dłuższych włosach, nawet do ramion, ale w całkiem krótkich nie za bardzo. A nos jest ok od przodu, ale za to nie podoba mi się z profilu. Ma coś męskiego w profilu, więc nie wiem, czy to faktycznie chirurg Jacksona, ale coś ewidentnie jest nie tak ;)

tsch

ona ma prześliczny, mały, zadarty nosek:) strasznie mi sie podoba, bo nie ma takiej kluchy jak ja;p

Leighton

Lepiej pokaż swój ;s Ona ma najpiękniejszy nosek, więc nie wiem o co ci chodzi

użytkownik usunięty
Mailo91

Zgadzam się z Tobą ! ;)

Jakoś nigdy nie zdarza mi się aż tak wielkiej uwagi zwracać na nos, ale w przypadku Ashley powiem tylko jedno : Ona ma idealny nosek ! Ale są gusta i guściki... To normalne że jednym podoba się bardziej innym z kolei mniej.
Piękny nos - to tyle w temacie ;)

użytkownik usunięty
Leighton

Nie robiła nosa poszukaj jej starych zdjęć, ona jest bardzo chuda i przez to jej nos także - bardzo kościsty i widać tą część chrzęstną. Jakby nabrała ciała twarz wyglądałaby lepiej.

Leighton

1.Ona ma taki nos od urodzenia !
Dzięki temu nosu wybrali ją do Zmierzchu , ponieważ dodaje jej chochlikowatej urody , a jak wiemy ona miała wyglądać jak narwany chochlik w tym filmie . Dla mnie ona wygląda cudownie !!!

Leighton

pewnie zazdrościsz i tyle-.- nos ma bardzo kształtny i kobiecy, w sam raz;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones