Ashley GreeneI

Ashley Michele Greene

7,8
8 910 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Greene

Raz czytam, że z nim jest, raz że nie. Nie wiem czy uważać ich za parę. Ale przyznajcie pasowali by do siebie.

Karolina_ zmierzch2

Oni aż za bardzo do siebie pasują, ale ona chyba jednak ma chłopaka.. niestety ;/ A jednak byliby idealną parą.

Lifeline

Zgadzam się- strasznie do siebie pasują....A scena z treningu w Zaćmieniu... wymiata! :)

1m0nika

No , w Zaćmieniu są poprostu genialni według mnie para być powinni ale nic nie poradzisz podobno spotyka sie z niejakim Brockiem Kellim ,który według mnie jest no... nie pasuje do niej ,

1m0nika

No masz racje ta scena wymiata.!Zajebiscie to wyglada!

Karolina_ zmierzch2

Ashley aktualnie spotyka się z aktorem Brockiem Kellim, który zagrał pare epizodów w filmach, i na tym kończy się jego kariera ;-))

susi20

Spotyka się z Kellim?! To już naprawdę Rathbone byłby lepszy.

Karolina_ zmierzch2

Kelli jest fatalny moim zdaniem....;)

Karolina_ zmierzch2

Ja słyszałam, ze jest z Jacksonem ;) Ale widze, ze tu kazdy słyszał cos innego :P

GabiKrk

nie jest znim ostatnio była z jednym z członków kings of leon, a teraz podobno z jakimś mało znanym aktorem

sonnenEW

Brock Kelly może nie jest doświadczonym aktorem, ale niesamowicie podobała mi się jego epizodyczna rola w Supernatural. Jeśli to prawda, to fajnie że są razem ;D

Karolina_ zmierzch2

ja słyszałam ze spotyka się z Joe Jonasem

BlackRose58

Teraz to ja też to słyszałam.

Karolina_ zmierzch2

A ona to się ciągle z kimś innym spotyka, z rathbonem udzielili wywiadu do gazety gdzie mówią, że się kochają i takie tam , są ich zdjecia jak sie cąłują,było to przed premierą zacmienia wiec można się domyslić o co chodziło ;/
Ale na youtubie chodzi duzo filmików ze zdjeciami jak sa przytuleni i chodza razem na zakupy, myślę, że są baaardzo dobrymi kumplami i to w sumie nawet lepiej bo jako para to by się zaraz rozstali a tak są razem.

kaunit

i jednak jest z Joe:-)

sonnenEW

Naprawdę? Jakieś dowody proszę:)

xena_4

nie pamietam gdzie ale znalazłam fotke na ktorej zblizaja sie do pocałunku,na innej trzymaja się za rece:-)

sonnenEW

jedno znalazłam http://bi.gazeta.pl/im/1/8440/z8440941O.jpg

sonnenEW

Z tego co u niej zauważyłam, to ona zmienia sobie facetów bardzo często. I co ciekawe - zawsze bierze sobie kogoś o podobnym typie urody. Taki w stylu Jacksona. Jakby szukała jego substytutu.

xena_4

owszem dość czesto zmienia ale zaden z jej nastepnych chłopakow nie przypomina mi Jacksona:-)

sonnenEW

Ale ja nie twierdzę, że oni go przypominają. Podkreśliłam jedynie, że wszyscy mają podobny typ urody. To wszystko.

xena_4

dla mnie jednak maja inny:-)

Karolina_ zmierzch2

Mi się wydaje, że są razem, ale jakby się zmienił ich status w związku, to koniecznie natychmiast daj mi znać! Pa*

Kung_Fu_Master

Ashley nie jest z Jacksonem, aktualnie widywana jest z Joe ...

sonnenEW

Święta matko wszystkiego co dobre! Szok! I co ja teraz zrobię?! Moje życie straciło dawny sens...

Karolina_ zmierzch2

Ashley była na pewno związana z Ianem Somerhalderem (Damon z 'Pamiętników Wampirów), a teraz jest związana z Joe Jonasem (Jonas Brothers).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones