Artur Pietras

5,5
2 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Artur Pietras

Szukam odcinka z 1 listopada 2007 lub 2008 roku(dokładnie nie pamiętam, w każdym razie specjalne wydanie związane z dniem Wszystkich Świętych/Dniem Zadusznym ) .Na stronie ipla.pl są odcinki "Kinomaniaka",ale numer 400ileś nic mi nie mówi,a opisy są podane tylko do niektórych,nie ma daty emisji ani nic... Gdyby ktoś pomógł będę wdzięczna:)

bout_it

Ja natomiast szukam muzyki też z odcinka specjalnego z Dnia Wszystkich Świętych z roku 2010 może ktoś zna? Chodzi otę na początku, odcinek nr 467.

zolwicek

Musisz pobrać program ipla ze strony www.ipla.pl i szukać odcinka,który Cię interesuje, bo 467 to nie jest odcinek z Dnia Wszystkich Świętych,chyba styczeń/ luty 2011 (?)

bout_it

Mam właśnie iplę i na niej znalazłam owy odcinek i właśnie ma ten numer sprawdzałam 3 razy jest nawet data dodania : 26.11.2010 :)

bout_it

Hej! Ja też szukałem tego odcinka.Jest on na Ipla pod nr.383

HugoMaserati

Nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałam "Kinomaniaka", nawet nie wiem czy nadal go emitują na tv4, jednak odcinki w dniu 1 listopada oddawały charakter tego dnia jak żaden inny program.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones