Arthur Darvill

Thomas Arthur Darvill

7,5
2 566 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arthur Darvill

Arthur Darvill miał ostatnio sesję do magazynu "Gay Times". Czyżby możliwym było, że jest gejem?

bodzio080

Matt Smith również miał, choć raczej jest hetero... Nie ma potwierdzonych informacji na temat Arthura, z tego co wiem.

mynameishiroki

Pewnie jest hetero, chociaż po obejrzeniu takiego "Christopher and his Kind" można mieć maleńkie skrzywienie oglądając np. później "Doktora" z Mattiem xD I mnie to skrzywienie raczej nie bardzo bawi, tak dla jasności.

Alicja_Klara

co?
znaczy się...
co?

MissScary

W "Christopher and his Kind" tak świetnie zagrał homoseksualistę, że potem osobiście się dziwię, widząc jak Doktor całuje River. Zostało we mnie wrażenie tamtego filmu.

bodzio080

Generalnie to przez ostatnie 10 minut przegladałam stronki, żeby się wywiedzieć na ten temat :P Jego ubiór odrobinkę myli(fajny, ale gejowski troszku) i aby zyskać pewność co do jego hetero-orientacji, podpisuję się pod pytaniem.

bodzio080

Prawdopodobnie nie. Nie dzieli sie w wywiadach tego typu sekretami (i nie ma sie mu co dziwic) ale jesli wierzyc szmatlawcom (dailymail), to w 2011 mieszkal ze swoja dziewczyna Sophie Wu(tez aktorka)

zrodlo: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2029161/Doctor-Who-Arthur-Darvill--aka -Rory-Williams--divulges-secrets.html

bodzio080

Każdy może być gejem lub nie i nawet jak by wzioł udział w takiej sesji to nie wiadomo bo równie dobrze mugłby chcieć wzbudzić sensacje (nie myśle o nim źle żeby nie było)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones