Arielle Kebbel

Arielle Caroline Kebbel

7,1
3 454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arielle Kebbel
marek1518

Raczej do Katherine Heigl...

jaimel

Ja także uważam, że one są do siebie podobne :)

użytkownik usunięty
jaimel

popieram podobna do Katherine Heigl, ale ta brzydsza.. pyza!! jakoś jej nie lubię..
z Mandy Moore 0 podobieństwa ..

jaimel

myślałam, że to Heigl z młodszych lat;)

marek1518

Święta prawda. Właśnie oglądałem Freakdog'a i myślem że to Alba gra

marek1518

A ja ją pomyliłam z Mandy Moore;D

gloomyghost

Że kto niby?? hehe aż się zakrztusiłem, to zupełnie inny typ urody, ani odrobiny podobieństwa.

Zajcevv

A ja tak samo jak gloomyghost uważam, że jest zdecydowanie podobna do Mandy Moore ;). Co do Alby to takie chyba średnie podobieństwo...

marek1518

ja tez az sie zaksztusilam...nie poruwnuj dziewczyny o oryginalej urodzie to sztucznej alby

Persefona87

"sztucznej alby" ?? Wątpię żeby chodziło tobie o jej kunszt aktorski.
Raczej zazdrościsz jej urody jak znam życie .

użytkownik usunięty
demson

Pewnie tak .
Nie wiem w którym miejscu Alba jest sztuczna . Tak samo wygląda we Fliperze jak i w ostatnich filmach . Piękna i zmysłowa kobieta.

demson

sztucznej w sensie ....oklepana uroda widoczna u wiekszosci modelek w wiekszosci czasopism...nic zaskakujacego tam dla mnie nie ma....taka Zeta-Jones ja miarzdzu chociaz jest starsza...no ale to gusta i gusciki.....
hehe tak tak zazdorszcze jej urody....rzeczywiscie hehe

marek1518

Jak zobaczyłam fotkę na głównej stronie to pierwsza mysl jak ami przyszła do głowy było: "oo wygląda jak mndy Moore". Potem stwierdziłam że w sumie to podobna nawet do Jessiki Alby

marek1518

Według mnie jest podobna do Katherine Heigl


marek1518

Do nikogo nie jest podobna, ale jest makabrycznie piękna!

Marcinekk

zgadzam się bardzo piękna dziewczyna

marek1518

Mi za to ona przypomina Ashley Scott ;)

xxAniaxx

też ją pomyliłem z Mandy Moore. od razu. potem skojarzyłem z Jesse Albą :P

marek1518

a mnie przypomina Amber Tamblyn, lol :D

foxmulder

raczej do Mandy Moore

Veronica86

Ona to jest podobna do mojej koleżanki, rysy, kolor włosów itd :P

marek1518

Mi przypomina Mandy Moore.

marek1518

Żadna Alba, żadna Moore ;p
Strasznie do Heigl :))
Swego czasu w ogóle nie mogłam się połapać... Ale po postaci Lexi już się nauczyłam ;p

marek1518

A kto to jest ten Jessic Alba? ;)

użytkownik usunięty
marek1518

Bardzo ładna dziewczyna. Natomiast mi w niektórych ujęciach przypomina Julię Stiles, czasem Mandy Moore, a nawet racja-Katherine Heigl też mogłaby być ;-) Alba- w ogóle.

marek1518

w filmie Mardi Gras, na poczatku myslalem ze to Jessica Alba (zanim się wypowiedziala), strasznie w tym filmie jest do niej podobna

maron558

Napewno do Alby nie jest podobna .Natomiast do Mandy Moore bardzo.Do Juli Stiles tez jest podobna.Mi do tego wszystkiego jeszcze przypomina troche Martę Zmudę Trzebiatowską.

marek1518

dorzucę do tej wyliczanki Kate Upton (baadzo duze podobienstwo)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones