Anton Yelchin

7,5
8 649 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anton Yelchin

Wygląda jak pajac

użytkownik usunięty

Takiemu łosiowi trafia się rola Connor'a.

użytkownik usunięty

Sorry Reese'a. Kicha zero podobieństwa.

dokładnie, komletna beznadzieja. Zupełnie, jakby ślepy robił casting do tego nowego Terminatora

Lord_Sith

zgadzam sie calkowicie. ten wafel ma grac tak wazna postac? tak mialby wygladac ojciec johna?! geeez jako syn w życiu nie wyslalbym matce takiego mapeta i nie zrobił go swoim ojcem.
o.0
-2 do oceny t4 :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

a co? blondi zac effron miał zagrać Reesa? po podobny do Biehna? to dopiero byłaby kicha
wzieli go, bo jest dobrym aktorem

poza tym, sam Bale nie wygląda jakoś zbyt podobnie ani do Biehna ani do Hamilton, tak samo młody Fruląg - więc jak już jeździsz po podobieństwie krewniaków to jedź po całości

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Na Heath Ledgera też narzekali, że w ogóle nie pasuje.........
Kot_13 dobrze napisał, a Ty shamar bądź łaskaw i odetnij sobie neostrade, bo zasyfiasz internet.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
shamar

Licząc z tobą chyba tylko jeden :P

shamar

nie wiem co się czepiasz. kyle w T4 jest jeszcze nastolatkiem jak byś
nie wiedział.

No i pomimo twojego czepiania sie, gosc zagral bardzo porzadnie a i nawet podobny byl do Kyle'a. Przyczepiles sie na podstawie zdjecia z filmwebu, ale tak to jest jak ktos ocenia bez obejrzenia filmu...

Kwiaterson

jak dla mnie zdecydowanie najlepsza rola w tym T4, był równie przekonujący i uroczy co furlong w T2, gdyby tylko film byłe lepszy chłopak miał by szanse zarządzić.

Moim zdaniem był w porządku. Jak to ktoś wcześnej ujął "uroczy". Naprawdę widziałam w nim Kyle'a z T1. Chociaż Michael Biehn był niedoścignionym ideałem i zawsze tak pozostanie :)

Mój ulubiony moment:
Kyle powtarzający naiwnie słowa Marcusa (gdy wyjmujesz broń, bądź gotowy by jej użyć) i to spojrzenie Marcusa...

Od początku widać w nim było ten zachwyt Johnem Connorem( czy raczej początkowo jego przekazem z radia), ten sam który ujawnił MB w rozmowie z Sarą.

moim zdaniem to on wygląda jak męski odpowiednik Winony Ryder...Jest do niej podobny strasznie.

Tak dobry aktor nie powinien grać w takiej szmirze jak Terminator ocalenie.

Patrick_2

Dokładnie. Ale w koncu trzeba sobie wyrabiac portfolio.

A według mnie świetnie dobrany do tej roli, bo naprawdę ma w sobie coś z Biehna.

pajac.. szczyl - tak, zgadzam się, że te określenia pasują do niego idealnie. drażni mnie.

1.On ma grać ojca Johna jako nastolatek
2.Lepszy wygląd pajaca niż słaba gra

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Baby_Black27

I czego się czepiasz? W T1 Reese też nie wygląda jak jakiś rasowy marines. Do T4 szukano kogoś podobnego do aktora z T1 i znaleźli. Pamiętajmy, że Reese był zwykłym chłopakiem, który próbował jakoś przeżyć w zniszczonym przez maszyny świecie, a nie specjalnie wyszkolonym Rambo do zadań specjalnych. Trochę wyobraźni, nie wygląd się liczy, lecz czyny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones