Anton Yelchin

7,5
8 643 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anton Yelchin

Widzialem go tylko w Terminatorze 4, wygladal mi w nim na nastoletniego Kevina Beacon'a, ma podobne rysy twarzy. Zgodzicie sie ze mna czy tylko mnie sie tak wydaje? =)

Sabot

Coś z Kevina Bacona w sobie ma na pewno :)))

Liusah

jasne, chyba podobny jest z paznokci u stóp, albo z ilosci piegów na plecach. Podobni rownie znakomicie jak trabant do forda mustanga.

black_bastard

No tak, faceci na wyglądzie facetów znają się najlepiej... Zdarza się... Wiadomo jakiej orientacji:)

Liusah

tylko ktos z wyjątkowo ograniczonym deklem używa zaraz takich argumentow o orientacji, hahah no sorry ale wysil sie bardziej dziewczynko, wystarczy miec dobry wzrok, zeby móc odróżniać ludzi z wygladu, ty masz zaćme albo ewidetnie cos z okiem skoro ci dwaj dla ciebie sa podobni,

black_bastard

Dziecko drogie, jak facet mówi o urodzie innych facetów to jest z nim coś nie tak. Nie trzeba się wysilać, bo wnioski sa proste i nie ma co ich rozkminiać. A o fascynacji cudzymi stopami to już w "Pulp fiction" było:)

Liusah

nie pisalem o urodzie, tylko porowalem podobienstwo obydwu aktorow w zwiazku z tematem, w ktorym porownujecie Bacona do tego placka, ty najpierw gowniaro naucz sie czytac ze zrozumieniem, pozatym jestes nadwyraz prymitywna skoro wyciagasz takie wnioswki na podstawie kogos kto wyraza swoj stosunek do tego czy jest ktos do siebie podobny czy nie, naprawde musisz miec w czaszce sama galarete zamaist mozgu, jak ktos porownuje mercedesa do bmw to juz tez musi byc pedalem, no sorry ale dorosnij. Najwyrazniej to ty masz jakies kompeksy i jestes spaczona sexualnie bo jak ci sie zaraz wszystko kojarzy z homosiami to chyba masz laleczko sama pociag do swoejej plci a nie ja, bo ja zapewniam cie ze jestem normalny, ale ty chyba nie,

"A o fascynacji cudzymi stopami to już w "Pulp fiction" było:)"

hahha a gdzie ja wyrazilem takowa fascynacje, czy ty wiesz wogole pusty berecie co to jest ironia?
Naprawde powinnas sie ujawnic bo z tego co piszesz to jestes zakamuflowana lesba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones