AnnaLynne McCord

7,4
1 554 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby AnnaLynne McCord

Dobra w roli Naomi;). Ma ładną urodę i figurę. Bardzo ładna kobieta!:)

A ile ona waży? Tak z ciekawosci? Bo koleżanki z planu to BMI mają po 16. Choc ona pewnie bedzie miec cos w tych okolicach...

gr8l

mnie bardziej interesuje, ile ma wzrostu:)

Narysowana

Sprawdź w ciekawostkach, ile ma wzrostu :) A do koleżanki z dołu to Jess Stroup i Shenae Grimes mają może nawet mniej!

gr8l

Nie wiem ile ona ma BMI ale które te koleżanki z planu maja 16, bo chyba
nie Lowndes?

pikolinia

Jess Stroup trochę przytyła chociaż itak jest b. cuda

sara137_2

annalynne ma 170 cm

użytkownik usunięty
gr8l

AnnaLynne jest szczuplutka naturalnie, bo jak sama kiedyś wspominała w jakimś wywiadzie, ma bardzo drobne kości. jak dla mnie jej figura to marzenie - wysoka, szczupła, ale zaokrąglona gdzie trzeba, wszystko ma super zgrabne ;)

no nie wiem w ktorym miejscu ona jest zaokraglona ale ok:P ogolnie bardzo ladna kobitka, ale na pewno przydaloby sie jej wiecej kg:)

gusia_2

ja jej zazdroszcze tej figury,bo może i jest chudziutka,ale nie wygląda jak wieszak czego nie mogę powiedzieć o sobie :/

gr8l

http://film.onet.pl/wiadomosci/plotki/annalynne-mccord-nie-wstydzi-sie-tradziku, 1,5124345,wiadomosc.html
Wreszcie któraś pokazuje prawdę, nikt nie jest idealny

gr8l

Ja niestety nie mogę się do niej przekonać, bo cały czas jak na nią patrzę, to widzę sztuczną kaczuchę. Widziałam ją tylko w roli Naomie z 90210 i wydaje mi się dosyć sztuczna, chociaż może taka miała być jej gra planowo, w końcu jej postać jest zapatrzonym w siebie, pustym narcyzem ;) Nie mogę jakoś zmienić do niej nastawienia, ale może jak obejrzę coś więcej, to się przekonam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones