AnnaLynne McCord

7,4
1 554 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby AnnaLynne McCord

Bardzo podoba mi się jej gra;] Mam nadzieję, że zobaczę ją jeszcze w wielu innych filmach i sądzę,że wielu reżyserów doceni jeszcze jej talent.Ogółem ładna i zdolna aktorka która ma przed sobą jeszcze wiele filmowych sukcesów ; )

Blair

moim zdaniem jest świetna :D
uwilebiam ja i silver
zapraszam an
jessica-stroup.uk.pl

ohmaddie

Też lubię AnnaLynne McCord i Shenae Grimes. A Jessica Stroup wymiata,
jest w tym serialu (który zresztą tylko dla dziewczyn oglądam)
najlepsza.

Fabian_11

taaak baaardzo dobrze tam graaa ;D
anajlepszy watek to naomi-liam XD

diamond_girl

nie, no Naomi i Ethan są the best :D

za krótki

Blair

Bardzo dobra aktorka, chyba najlepsza z tego mlodego pokolenia 90210 :)

angelica

Ja zaczęłam oglądać serial dla Shenae, ale strasznie polubiłam AnnaLyne. Świetnie tam gra. A Jessica Stroup świetnie się wcieliła w swoją rolę. Podobają mi się również wątki z Jessica Lowndes. ; )

Blair

Moja ulubiona postać z 90210 to właśnie jej bohaterka Naomi - świetna laska! ;DD

Blair

O tak! AnnaLynne idealnie odgrywa rolę Naomi. :D

black_cherry_

Z początku nie byłam do niej przekonana ale z każdym sezonem jest naprawdę coraz lepsza !
Uwielbiam jej sceny z Liamem <3 Annalynne jest idealna do scenek komediowych :)

Blair

Trzeba przyznać, że idealnie odzwierciedla rolę rozpuszczonej nastolatki z bogatej rodziny, która z biegiem czasu wpada w coraz więcej problemów. Idealna do momentów komediowych, dramatycznych np. pan Cannon .;p

NaomiClark_

AnnaLynne McCord strasznie nie pasuje do tego serialu jeśli chodzi o umiejętności aktorskie. Cała reszta obsady tylko duka swoje kwestie i robi głupie miny. AnnaLynne zdecydowanie wybija się na ich tle, szczególnie w wątku z gwałtem Naomi pokazała co potrafi. Może nie jest to poziom zasługujący na nagrody, ale na pewno dużo wyższy niż ten, który prezentuje większość pozostałych gwiazdek CW.

Goku

gra Annalynne jest fantastyczna , szcególnie w trzecim sezonie .
Goku , musze się z tobą nie zgodzić , ponieważ Shenae Grimes jest także bardzo utalentowana , niestety jej postać jest napisana tak , a nie inaczej , wystarczy obejrzeć pare odcinków Degrassi , w którym Shenae grała Darcy . Dziewczyna została zgwałcona i potem stała się troche psychiczna i wtedy Shenae udowodniła , że grać potrafi

do pozostałych dziewczyn nie mam zastrzeżen .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones